Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 27.06.2012 №223/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

27 червня 2012 року     Старий Самбір                                    №223/01-01

 

Про упорядкування структури і штатного

розпису районного інформаційно-методичного

центру відділу освіти Старосамбірської

райдержадміністрації

 

 

 

Відповідно до пункту 6 статті  13, пункту 4 статті 18, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  19 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 3.1 Положення про районний інформаційно-методичний центр відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації, затвердженого рішенням сесії Старосамбірської районної ради від 28 квітня 2011 року №137«Про структурні підрозділи відділу освіти»  та з метою упорядкування структури районного інформаційно-методичного центру відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації:

1.      Відділу освіти  Старосамбірської райдержадміністрації (С.Маковський):

1.1.                       Упорядкувати структуру і штатний розпис районного інформаційно-методичного центру відповідно до Положення про нього:

1.1.1. Ввести у структуру і штатний розпис відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації одну штатну одиницю методиста з питань дошкільної освіти.

1.1.2. Ліквідувати сектор з питань дошкільної освіти районного інформаційно-методичного центру відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації, а функції в частині дошкільної освіти передати методисту з питань дошкільної освіти.

2. Персонально попередити працівників про їх наступне вивільнення відповідно до статті 49-2 Кодексу законів про працю України.

3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 13 вересня 2011 року №393/01-01 «Про створення у складі районного інформаційно-методичного центру сектору з питань дошкільної освіти»  вважати таким, що втратило чинність.

4.                       Контроль  за виконанням  розпорядження покласти  на заступника голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д. Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено