Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №6/01-10 від 27.01.2020

Про підготовку і проведення засідання Колегії

Старосамбірської районної  державної адміністрації

 Провести засідання Колегії Старосамбірської районної державної адміністрації 18 лютого 2020 року о 10.00 годині.

  1. На розгляд Колегії Старосамбірської райдержадміністрації винести такі питання:

2.1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2019 році.

Доповідає:            Масляк Микола Степанович – начальник  відділу  економіки, інфраструктури, енергетики та захисту

                              довкілля   райдержадміністрації.

Співдоповідають: Юрчик  Петро  Ярославович  –  начальник  відділу  культури, молоді та спорту  райдержадміністрації.

                              Зварич Іван Васильович – в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації.

                              Медвідь Іван Осипович –  генеральний директор КНП СРР «Старосамбірська центральна

                              районна лікарня».

                             Урбанович Оксана Ярославівна – в.о. головного лікаря КНП СРР «Добромильська районна лікарня».

                             Савенко Василь Олексійович – директор КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної

                             допомоги».

                             Цебак Семен Іванович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

                             Пізнак Мирослава Іванівна – директор Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру

                              зайнятості.

Запрошені:           Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                              райдержадміністрації та служб району. 

                              Сільські, селищні, міські голови.

2.2. Про  виконання районного бюджету та бюджету району у 2019 році.

Доповідає:            Петрівська Леся Ігорівна –  начальник фінансового  управління райдержадміністрації.

Запрошені:            Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                              райдержадміністрації та служб району. 

                              Сільські, селищні, міські голови.

 

 

2.3. Про  забезпечення проведення призову громадян на строкову службу до Збройних сил України та військову службу за контрактом.

Доповідає:             Бурак Андрій Володимирович – військовий комісар

                               Старосамбірського районного військового комісаріату. 

Співдоповідає:      Пальна Сергій Степанович – головний спеціаліст з мобілізаційної

                               та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації.                         

Запрошені:            Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

райдержадміністрації та служб району.

Сільські, селищні, міські голови.

2.4. Про  стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району.

Доповідають:        Масляк Микола Степанович – начальник відділу економіки, інфраструктури, енергетики та захисту

                               довкілля райдержадміністрації.

                              Романяк Іван Миколайович - директор ТзОВ «Самбірське   

                               АТП-1468».                            

Запрошені:            Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                               райдержадміністрації та служб району.

                               Сільські, селищні, міські голови.

2.5. Про  стан охорони лісів від лісопорушень на території Старосамбірського району.

Доповідають:        Мрочко Юрій Михайлович – директор ДП «Старосамбірське  ЛМГ»

                               Домінік Петро Петрович - директор Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс»

Запрошені:            Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                               райдержадміністрації та служб району.

                               Сільські, селищні, міські голови.

2.6. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у 2019 році.

Доповідає:            Ляхович Леся Миколаївна – головний спеціаліст сектору з питань правової роботи, запобігання та                                            виявлення корупції.                           

Запрошені:            Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                               райдержадміністрації та служб району.

                               Сільські, селищні, міські голови.

3. Робочим групам з підготовки питань для розгляду на засіданні Колегії райдержадміністрації до 7 лютого 2020 року підготувати відповідні довідки, інформації, проекти рішень. Подати довідки, інформації, проекти рішень на паперових носіях у відділ фінансово – господарського забезпечення та проекти рішень на електронних носіях у сектор документообігу та контролю і управління персоналом апарату райдержадміністрації до 11 лютого 2020 року:

3.1. Робочій групі:    Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                  Масляк М.С. - член робочої групи

                                   Юрчик П.Я. - член робочої групи

                                  Зварич І.В. - член робочої групи

                                  Урбанович О.Я. - член робочої групи

                                  Медвідь І.О. - член робочої групи

                                   Савенко В.О. - член робочої групи

                                   Цебак С.І. - член робочої групи

                                   Пізнак М.І.- член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.1 цього доручення.

3.2. Робочій групі:     Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                   Петрівська Л.І. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.2 цього доручення.

3.3. Робочій групі:     Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                   Буряк А.В. - член робочої групи

                                   Пальна С.С. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.3. цього доручення.

3.4. Робочій групі:    Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                  Масляк М.С.- член робочої групи

                                   Романяк І.М.- член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.4 цього доручення.

3.5. Робочій групі:    Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                  Масляк М.С. - член робочої групи

                                 Мрочко Ю.М. – член робочої групи

                                 Домінік П.П. – член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.5 цього доручення.

3.6. Робочій групі:    Год М.М. - керівник робочої групи

                                 Ляхович Л.М. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.6 цього доручення.

 

  1. 4. Всім запрошеним бути готовими до виступу на засіданні Колегії райдержадміністрації.
  2. 5. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

                                                                                                        

 

                                                                                                Петро Назар

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини