Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №15/01-04 від 17.01.2020

Про організацію робіт щодо

виявлення та знешкодження

вибухонебезпечних предметів

на території Старосамбірського району

Відповідно до пункту 2 статті 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року №2294 «Про упорядкування робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів», спільного наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи,  Міністерства  оборони України, Міністерства транспорту та зв’язку України та Адміністрації Державної прикордонної служби України від 27 травня 2008 року №405/223/625/455 “Про організацію робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних  предметів на території України та взаємодію під час їх виконання”, з метою визначення порядку взаємодії під час виконання робіт з виявлення і знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території району після війн, сучасних  боєприпасів та підривних засобів (далі – вибухонебезпечні предмети), крім вибухонебезпечних пристроїв, які використовуються  в терористичних цілях і прийняття відповідних заходів службами району щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, некласифікованих подій, фактів загибелі людей

        ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Затвердити визначені місця знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Старосолянської селищної, Білицької, Стар"явської, Тур"ївської сільських рад.
  2. Рекомендувати сільським, селищним, міським, головам, керівникам підприємств, установ, організацій району всіх форм власності:

 2.1. При виявленні вибухонебезпечних предметів, пристроїв негайно повідомляти чергового диспетчера 27 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області за телефоном «101» або 23-101 для забезпечення негайного виїзду оперативної групи з представників відповідних служб району

 2.2. До прибуття членів оперативної групи забезпечити охорону місця знаходження вибухонебезпечних предметів, не  переміщати і не переносити їх з місця виявлення.

2.3. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення про правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів і порядок інформування відповідних служб.

  1. 27-ій державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області при отриманні повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів забезпечити своєчасний і оперативний виїзд оперативної групи, своєчасне і оперативне повідомлення відповідних служб району (у разі необхідності) та надання заявки для виїзду піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України у Львівській області.
  2. Начальника Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області Захарчика С.В., при отриманні повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмета, забезпечити його охорону і охорону громадського порядку до прибуття піротехнічної групи, а в разі необхідності, супроводження машин піротехнічних груп і груп розмінування, що транспортують вибухонебезпечні предмети (від місця виявлення до місця знешкодження).
  3. Відповідальність за організацію обліку та звітності даних про знайдені вибухонебезпечні предмети (окрім вибухових пристроїв, що використовуються в терористичних цілях і предметів, що знайдені на територіях, які надані для організації Збройних Сил України), покласти на Старосамбірський                 РВ ГУ ДСНС України у Львівській області (І.Лоштин).
  4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 30 листопада 2018 року №806/01-04 «Про організацію робіт щодо виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Старосамбірського району».
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова                (підпис)                                                  П.НАЗАР       

                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини