Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 25.06.2012 №215/01-01(На ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ) )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

25 червня 2012 року         Старий Самбір                                    №215/01-01

 

Про стан пасажирських перевезень   на території Старосамбірського району

 

Відповідно до статті 6, пункту 5 статті 13, ст..20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від 19 червня 2012 року №16 “Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району”:

1. Керівникам автоперевізних підприємств:

1.1 Забезпечувати дотримання графіків руху пасажирських автомобільних перевезень, особливо у вихідні та святкові дні, місць зупинок, реагувати на звернення органів місцевого самоврядування та райдержадміністрації щодо впорядкування розкладів руху.

1.2 Використовувати на маршрутах технічно-справні, в належному стані транспортні засоби, які відповідають вимогам щодо перевезень пасажирів.

1.3. Забезпечити своєчасне інформування органів місцевого самоврядування району про зміни в маршрутах та розклад руху транспортних засобів. Забезпечувати своєчасну заміну транспортних засобів на маршрутах при поломках та виході їх з ладу.

1.4. Дотримуватися   законодавства щодо перевезення  пільгових категорій населення  та школярів.

1.5. Дотримуватись Закону України «Про державну мову» в салонах маршрутних транспортних засобів.

1.6 Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів недопустимість паління та розмов по телефону за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

1.7. Забезпечити обов’язкове розміщення в салонах транспортних засобів відомостей про перевізника та водія, який обслуговує маршрут.

2. Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Г.Павлечко, забезпечити своєчасне відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій населення.

3. В.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації І.Маковському, забезпечити своєчасне відшкодування коштів за перевезення школярів.

4. Керівникам автостанцій ПП "Транс-Спорт" В. Мадею, ПП "Авто-Стар" О.Сліпецькій, ЗАТ ВКК "Еталон" (В. Плукар):

4.1. Вживати заходи для приведення автостанцій до належного стану.

4.2. Забезпечити розміщення на автостанціях графіків руху та внесення відповідних змін до них.

4.3.  Вживати заходи для забезпечення належного обслуговування населення в касах на території Старосамбірського району та продажу "нульових" квитків пасажирам.

5. Керівникам автостанцій ПП "Транс-Спорт" В. Мадею, ПП "Авто-Стар" О.Сліпецькій, ЗАТ ВКК "Еталон" (В. Плукар),  міським головам м.Старий Самбір І.Грисю, м.Добромиль, М.Матіяшу, м.Хирів І.Голубцю, селищному голові смт.Нижанковичі В.Смолінському надати інформацію  щодо введення в експлуатацію будівель автостанцій  та прилеглих територій, які розміщені у підпорядкованих населених пунктах до 10 липня 2012 року.

6. Рекомендувати сільським головам подавати пропозиції, щодо розкладів руху транспортних засобів за попереднім обговоренням та погодженням в територіальній громаді.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В. Стрижака.

 

Голова райдержадміністрації                                       В.Д.Цегенько                                            

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено