Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 22.06.2012 №212/01-01 (НА ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ) )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

22 червня 2012 року        Старий Самбір                                    №212/01-01

 

Про    стан   контролю за навчанням та

вихованням дітей і підлітків шкільного

віку в районі та виконання інструкції з

обліку дітей і підлітків шкільного віку,

затвердженої    Постановою    Кабінету

Міністрів України від 01.04.2000 року №646

 

Відповідно до пункту 6 статті 6, статті 13, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від 19 червня 2012 року №18 «Про стан контролю за навчанням та вихованням дітей і підлітків шкільного віку в районі та виконання інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2000 року №646»:

1.             В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації С. Маковському, начальнику Старосамбірського РВ ГУМВС  України у Львівській області І.Марадю, сільським, селищним,  міським головам:

1.1. Посилити контроль за навчанням та вихованням дітей і підлітків шкільного віку в районі та виконання інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2000 року №646.

1.2. До 1 жовтня 2012 року провести семінар-навчання з обліку дітей і підлітків шкільного віку з керівниками навчальних закладів району із залученням керівників  житлово-комунальних господарств. 

1.3. До  1 вересня 2012 року провести семінар-навчання з керівниками навчальних закладів району щодо роз’яснення  постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 20002 року №856 « Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» та спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти та науки України від 1 червня 2005 року №242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах» та забезпечити їх неухильне виконання.

2. В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації С.Маковському, начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації О.Досяку  до 1 жовтня 2012 року створити робочу групу  для проведення перевірки стану додержання законодавства при оформленні особових справ дітей пільгових категорій, насамперед, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів, стану правової роботи серед неповнолітніх, умов навчання, виховання та відпочинку учнів в інтернатних закладах району та Лаврівському дитячому будинку відділу освіти райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.  

 

 

Голова райдержадміністрації                                                               В.Д.Цегенько                                 

 

                                  

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено