Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №412/01-04 від 23.12.2019

Про стан пасажирських перевезень

на території Старосамбірського району

 

  Відповідно до статті 6, пункту 5 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  рішення Колегії від 11 грудня 2019 року №20/02-30 «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району»

ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. 1. Керівника ПАТ «Львівське АТП-14630» розглянути питання щодо відновлення руху на маршруті Львів-Стара Ропа.
  2. Керівників автотранспортних підприємств: ТзОВ «Самбірське АТП - 14608», ПП «Тур - Авто»,  ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Львівське АТП-14631»:

   2.1. Забезпечити роботу транспорту на маршрутах згідно із затвердженими графіками руху.

  2.2. Забезпечити безумовне виконання маршрутів в пікові часи навантажень зранку при добиранні на роботу та у вечірній час при добиранні населення з роботи додому.   

 2.3. Забезпечити роботу транспорту у вихідні та святкові дні згідно із графіками погодженими з органами місцевого самоврядування.

 2.4. Забезпечити виконання рейсів, які є кінцевими точками маршрутів (не проміжні) і до населених пунктів інших рейсів вже немає, зокрема,  у ранковий та вечірній час.

 2.5. Забезпечити виконання обов’язкових зупинок у спеціально відведених для цього місцях.

 2.6. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів, недопустимість паління та розмов телефоном за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

  2.7. Проводити технічний огляд транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів, особливо у зимовий період 2019/20 року. 

 2.8. У відповідності до погодних умов в зимовий період 2019/20 року забезпечити встановлення на транспортних засобах, які здійснюють перевезення пасажирів, автошин з протекторами відповідно до погодних умов.

  2.9. Забезпечити обігрів у салонах транспортних засобів.

  1. Начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І., при формуванні проекту районного бюджету на 2020 рік, передбачити кошти для компенсації за проїзд пільгових категорій населення району.
  2.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

                   

Голова                                                                                                 П. НАЗАР

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини