Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №407/01-04 від 19.12.2019

Про внесення змін до районного бюджету

Старосамбірського району на 2019 рік

 

  Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання  розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від  9 грудня 2019 року №1461/0/5-19 «Про зменшення та перерозподіл обсягу субвенції», рішення Старосамбірської районної ради від 20 грудня 2018 року №471 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2019 рік»

 ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1.   Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2019 рік:

  1.1. Зменшити дохідну частину загального фонду районного бюджету за кодом бюджетної класифікації доходів 41050700 «Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу» в сумі 40000 (Сорок тисяч) гривень.

 1.2. Зменшити видаткову частину загального фонду районного бюджету за КПКВК 0813230 «Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу» КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 40000 (Сорок тисяч)  гривень, головний розпорядник коштів – управління соціального захисту населення Старосамбірської районної державної адміністрації.

  1. Начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівську Л.І. внести відповідні зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2019 рік з подальшим затвердженням на сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін. 
  2. Начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І. провести відповідні зміни в кошторисні призначення та забезпечити цільове використання коштів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови                                                           Р.ПУПА

                                

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини