Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №404/01-04 від 18.12.2019

Про дотримання Правил

охорони ліній електрозв’язку

 

  Відповідно до статей 6,13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про телекомунікації», статей 3,13 Закону України «Про основи містобудування», пунктів 18,21,23 Правил охорони ліній електрозв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 року №135 (зі змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 28.10.2004р. №1465 та від 22.04.2009р. №377), з метою забезпечення стабільного функціонування діючих мереж електрозв’язку на території району та недопущення їх механічних пошкоджень внаслідок проведення робіт організаціями та громадянами:

ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

  1. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації (В.Попович), Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (С.Ковальчук), будівельним організаціям, юридичним та фізичним особам, власникам приватної землерийної техніки:

 1.1. Звернути особливу увагу на дотримання ордерної системи при проведенні будь-яких будівельних, монтажних, вибухових, земляних, геологозйомочних, пошукових, геодезичних, бурових, озеленювальних та інших робіт, а також робіт зі встановлення рекламоносіїв уздовж автомобільних доріг.

 1.2. Не видавати ордери на проведення зазначених робіт без попереднього погодження з усіма без винятку організаціями, які мають підземні комунікації.  Відповідальних осіб проводити нагляд за виконанням робіт.

 1.3. Керівників підприємств, установ, організацій, колективних селянських, фермерських господарств, власників приватної землерийної техніки, які виконують роботи, перелічені в підпункті 1.1 цього розпорядження, суворо дотримуватися вимог Правил охорони ліній електрозв`язку та Умов проведення робіт у межах охоронних зон кабельних і повітряних ліній електрозв`язку, технічних умов, виданих операторами телекомунікацій, погоджувати ці роботи з операторами телекомунікацій, а саме: із Львівською філією ПАТ «Укртелеком» (м.Львів, вул.Дорошенка,43,                тел.231-21-21), державним підприємством «Науково-телекомунікаційний центр «Українська академічна і дослідницька мережа» Інституту фізики конденсованих систем НАН України (ДП НТЦ «УАРНЕТ») (м.Львів, вул. Свєнціцького,1,                 тел. (032) 297-15-51) і Центром технічного обслуговування та експлуатації № 1 ТОВ «Атраком» (ЦТОЕ №1 ТОВ «Атраком») (м.Львів, вул.Пимоненка,3, тел./факс: (032)297-15-51).

 1.4. Аварійні роботи проводити з обов`язковим викликом представника операторів телекомунікацій, визначених у підпункті  1.3. цього розпорядження.

 1.5. Захист підземних кабельних і повітряних ліній електрозв`язку та радіофікації забезпечувати силами і засобами організацій, які проводять роботи з технічними умовами операторів телекомунікацій.

 1.6. Надавати всебічну допомогу операторам телекомунікацій при здійсненні термінових заходів щодо припинення неузгоджених  робіт, які ведуться в охоронній зоні ліній електрозв`язку.

 1.7. Включити представників Львівської філії ПАТ «Укртелеком», ДП НТЦ «УАРНЕТ» та ЦТОЕ №1 ТОВ «Атроком» до складу комісій з питань відведення земель.

 1.8. Власників земельних ділянок дотримуватись обмежень, пов`язаних із встановленням земельних сервітутів та охоронних зон згідно з пунктом 1 статті 91 глави 14 та глави 16 Земельного кодексу України.

 1.9. Провести роботу з керівниками підприємств, селянських та фермерських господарств щодо дотримання Правил охорони ліній електрозв`язку, а саме:

- надавати можливість представникам операторів телекомунікацій заздалегідь ознайомлюватися з планом робіт з метою проведення заходів з охорони кабеля електрозв`язку;

- при формуванні нових підприємств, установ, організацій усіх форм власності мати план-схему їх земель для можливості нанесення на неї підземних комунікацій;

- при пошкодженні підземних і повітряних ліній електрозв`язку та при порушенні Правил охорони ліній електрозв`язку притягувати винних до відповідальності згідно з чинним законодавством.

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Старосамбірської райдержадміністрації від 24 квітня 2017 року №156/01-04 «Про дотримання Правил охорони ліній електрозв’язку».
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови                                                           Р. ПУПА

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини