Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 07.06.2012 №191/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

7 червня 2012 року                 Старий Самбір                                 №191/01-01

 

Про виведення з дитячого будинку сімейного типу Лущакевич Марії Дмитрівни


 

Відповідно до п.1 ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», від 31 січня 2007 року №81 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»:

1. Вивести з 8 червня 2012 року з числа дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу міста Добромиль, вулиця Листопадова, 24 Старосамбірського району Львівської області (батьки-вихователі Шатинський Микола Зіновійович, 30 березня 1973 року народження та Шатинська Марта Йосипівна, 26 квітня 1975 року народження) особу з числа дітей-сиріт Лущакевич Марію Дмитрівну, 20 вересня 1991 року народження у зв’язку з досягненням повноліття та закінченням навчання у   Самбірському медичному коледжі.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Досяк) забезпечити:

2.1. Передачу від батьків-вихователів Шатинського М.З. та Шатинської М.Й. документів, майна та особистих речей особі з числа дітей-сиріт Лущакевич Марії Дмитрівні;

2.2. Інформування центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді про забезпечення соціального супроводу особи з числа дітей-сиріт, Лущакевич Марії Дмитрівни, за місцем її проживання;

2.3. Інформування: Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (М.Корпак); головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради  «Старосамбірська центральна районна лікарня» (Ю.Войтів); відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації (І.Бегей); Старосамбірського РВ ГУМВС України у Львівський області (І.Марадь) про виведення з  8 червня 2012 року з числа дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей-сиріт Лущакевич Марії Дмитрівни.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Павлечко) припинити з 8 червня 2012 року виплату державної соціальної допомоги на особу з числа дітей-сиріт Лущакевич Марію Дмитрівну та грошового забезпечення батькам-вихователям Шатинському Миколі Зіновійовичу та Шатинській Марті Йосипівні щодо Лущакевич Марії Дмитрівни.

4. Внести зміни до розпорядження голови Старосамбірської  райдержадміністрації від 30 грудня 2005 року №593 « Про влаштування 5 дітей-сиріт в будинок сімейного типу м. Добромиль»,  в угоду про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу міста Добромиль від 10 січня 2008 року та додатку №1, в угоду про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу міста Добромиль від 19 листопада 2009 року, в соціальний паспорт дитячого будинку сімейного типу родини Шатинської Марти Йосипівни та Шатинського Миколи Зіновійовича, вилучивши з числа дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу міста Добромиль Лущакевич Марію Дмитрівну, 20 вересня 1991 року народження.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.   

 

 

                                        

Голова райдержадміністрації                                                    В.Д.Цегенько          

 

                     

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено