Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 05.06.2012 №186/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

5 червня 2012 року        Старий Самбір                                    №186/01-01

 

 

Про фінансування робіт з виготовлення містобудівної документації - проекту детального плану території для Львівської філії ПрАТ «Київстар»

Відповідно до п.5 ч.1 ст..13, ст..20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.8, ст.10, ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.7, ст.8, ст.13 Закону України «Про основи містобудування», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290, рішення Старосамбірської районної ради ХІІІ сесії ІІІ пленарного засідання VІ скликання  від 30 травня 2012 року №297:

1. Фінансування робіт з виготовлення містобудівної документації - проекту детального плану території земельної ділянки площею 0,12га в урочищі «Уровий» село Плоске на території Мшанецької сільської ради Старосамбірського району Львівської області для розміщення та будівництва базової станції стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» здійснити за рахунок коштів Львівської філії ПрАТ «Київстар».

2. Після розроблення та проведення громадських слухань подати зазначений детальний план території на затвердження Старосамбірській  районній державній адміністрації.

3. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації (І.Кілик) у двотижневий термін опублікувати розпорядження з прогнозованими наслідками його прийняття у засобах масової інформації та на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.

 

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д.Цегенько                                  

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено