Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №79/01-10 від 22.11.2019

Про вжиття заходів за наслідками державного

 Фінансового  аудиту виконання бюджетних програм

 відділом освіти райдержадміністрації

З метою підвищення ефективності витрачання бюджетних коштів, спрямованих на виконання бюджетних програм та управління державним майном, враховуючи результати проведеного аудиту працівниками Західного офісу Держаудитслужби:

                                                                                                 Багряк Н.А.

  1. Розробити та подати на розгляд Старосамбірської районної ради пропозиції щодо порядку відшкодування витрат на здобуття загальної середньої та позашкільної освіти мешканців об’єднаних територіальних громад Старосамбірського району та прилеглих районів Львівської області, враховуючи вимоги статті 93 Бюджетного кодексу України.
  2. Підготувати та надати на розгляд сесії Старосамбірської районної ради пропозиції щодо припинення діяльності філії ОЗНЗ м. Хирів Волошинівської ЗОШ І ступеня, Тур’є - Горішнянської, Росохівської ЗОШ І ступеня, філії ОЗНЗ с. Стрілки Великоволосянківська ЗСШ І ступеня, філії ОЗНЗ с. Стрілки Пицаревицької ЗСШ І ступеня та переведення учнів зазначених шкіл до ОЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів», Тур’ївську ЗСШ І-ІІІ ступенів, Білицьку ЗСШ І-ІІ ступенів, Терлівську ЗСШ І-ІІІ ступенів та ОЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів ім. о. Михайла Вербицького с. Стрілки», відповідно, пониження ступеня діяльності Лопушанської ЗСШ І-ІІ ступенів та переведення учнів до ОЗНЗ Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ступенів.
  3. Розглянути питання укладення договору щодо охорони приміщень загальноосвітніх навчальних закладів та відповідно керівниками ЗЗСО привести у відповідність штатні розписи в частині утримання посад сторожів.
  4. Вказати тендерному комітету відділу освіти райдержадміністрації на необхідність дотримання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» на стадії організації процедур закупівлі та надалі впродовж дії договорів на закупівлю товарів, робіт та послуг.
  5. Видати наказ про персональну відповідальність керівників ЗЗСО в частині здійснення поточного контролю за фінансово-господарською діяльністю навчальних закладів.

                                                                                                                    Термін: до 1 липня 2020 року

 6. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

 

                                                                                                                       Руслан ПУПА

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини