Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 25.05.2012 №175/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

25 травня 2012 року         Старий Самбір                                    №175/01-01

 

Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку

Відповідно до ст.21 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17,118,121 Земельного кодексу України:

1. Дати дозвіл проектній землевпорядній організації на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства жительці с.Тур’є Старосамбірського району Львівської області  Танюк Надії Іванівні площею 0,5228 га в урочищі «Луги» із земель запасу (рілля) Тур’ївської сільської ради. 

2. Виготовлену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства подати на затвердження в райдержадміністрацію.

3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 22 грудня 2011 року №588/01-01 «Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку»вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.

 

 

Голова райдержадміністрації                                          В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено