Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №341/01-04 від 23.10.2019

Про внесення змін до показників районного бюджету

Старосамбірського району на 2019 рік

   Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Старосамбірської районної ради від 20 грудня 2018 року №471 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2019 рік», рішення  Слохинівської сільської ради від 09.10.2019 №892  «Про внесення змін до сільського бюджету Слохинівської сільської ради на 2019 рік», з метою виплати заробітної плати працівникам ФАПів, що не ввійшли в спроможну мережу с. Городовичі, с. Поляна комунального некомерційного підприємства    Старосамбірської районної ради «Добромильська  районна лікарня»

       ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського  району   на 2019 рік:

  1.1. Збільшити дохідну частину загального фонду  районного бюджету за кодом бюджетної класифікації доходів 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 15000 (П’ятнадцять тисяч) гривень.

  1.2. Збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету за КПКВК 0212112 «Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами» КЕКВ 2610  «Субсидії  та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 15000 (П’ятнадцять тисяч) гривень, головний розпорядник коштів - Старосамбірська районна державна адміністрація. 

  1.   Фінансове управління районної державної адміністрації (Петрівська Л.І.) внести відповідні зміни до районного бюджету з подальшим затвердженням на сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахування внесених змін.
  2. Начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Дякун У.Я. внести відповідні зміни в кошторисні призначення та забезпечити цільове використання коштів.
  3. В.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства Старосамбірської  районної  ради  «Добромильська районна лікарня» Урбанович О.Я. внести відповідні зміни та забезпечити цільове використання коштів.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 Перший заступник голови                                                            Руслан ПУПА

 

   

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини