Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан контролю за навчанням та вихованням дітей,,,,,,"

                  ПРОЕКТ

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

______________________         Старий Самбір                                    № ___________

 

Про стан контролю за навчанням

та вихованням дітей і підлітків

шкільного віку в районі та виконання

інструкції з обліку дітей і підлітків

шкільного віку, затвердженої

Постановою Кабінету Міністрів

України від 01.04.2000 року №646

Відповідно до п.6 ст.6, ст.13, ст.22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від «___»__________ 2012 року «Про стан контролю за навчанням та вихованням дітей і підлітків шкільного віку в районі та виконання інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2000 року №646»:

1.             В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації С. Маковському:

1.1. Посилити контроль за навчанням та вихованням дітей і підлітків шкільного віку в районі та виконання інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2000 року №646.

1.2. До 1 жовтня 2012 року провести семінар-навчання з керівниками навчальних закладів району із залученням керівників  житлово-комунальних господарствах  та голів сільських, селищних, міських рад  з обліку дітей і підлітків шкільного віку.

1.3. До  1 листопада 2012 року провести семінар-навчання з керівниками навчальних закладів району щодо роз’яснення постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 20002 року №856 « Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» та спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти та науки України від 1 червня 2005 року №242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

2. В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації С. Маковському, начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації О.Досяку  до 1 жовтня 2012 року створити робочу групу  для проведення перевірки стану додержання законодавства при оформленні особових справ дітей пільгових категорій, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів, стану правової роботи серед неповнолітніх, умов навчання, виховання та відпочинку учнів в інтернат них закладах району та Лаврівському дитячому будинку відділу освіти райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.  

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                В.Д.Цегенько                                 

 

                                  

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено