Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 18.05.2012 №16501-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

18 травня 2012 року         Старий Самбір                                    №165/01-01

 

Про  організацію  проведення 

обліку дітей дошкільного віку

 

Відповідно до ст.6,   п.6  ст.13,   п.1  ст.22  Закону  України  «Про  місцеві  державні  адміністрації»,   ст.32  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування»,  ст.35  Закону  України  «Про  освіту»,    п.2  ст.11,  п.2   ст.19  Закону  України  «Про  дошкільну  освіту»,   п.3  Указу  Президента  України  від  20 серпня  2008  року  №244 «Про  додаткові  заходи  щодо  підвищення  якості  освіти  в  Україні»,  Інструкції  з  обліку  дітей  і  підлітків  шкільного  віку, затвердженої  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  12  квітня  2000  року  №646,  наказу  головного  управління  освіти  і  науки  Львівської  облдержадміністрації  від  14 червня 2007 року №511  «Про  організацію  обліку  дітей  дошкільного  віку»,   розпорядження   голови  Львівської  обласної  державної  адміністрації  від  19  травня  2008  року  №449/0/5 -08  «Про  вдосконалення  контролю  за  охопленням  навчанням  і  вихованням  дітей  та  підлітків  шкільного  віку  в  районах  і  містах  Львівської  області»:

1.   Відділу  освіти  райдержадміністрації   (С.Маковський),   РВ   ГУМВС   України  у  Львівській  області   (І.Марадь),  службі  у  справах   дітей   райдержадміністрації  (О. Досяк),  сільським,  селищним,  міським  головам:

1.1.  Забезпечувати   виконання   Інструкції   з  обліку  дітей  і  підлітків   шкільного  віку.

1.2.  Призначати  щорічно,  до  10  травня,  уповноважених  за  організацію  та  проведення  обліку  дітей  дошкільного  віку  та  уповноважених  з  числа  працівників  житлово-експлуатаційних  організацій,  житлово-будівельних  і  житлових  кооперативів,  об’єднань (товариств)  співвласників  багатоквартирних  будинків,  органів  внутрішніх  справ,  служб  у  справах  дітей  для  виконання  роботи,  пов’язаної  з  обліком  дітей  дошкільного  віку.

1.3.  Призначити  відповідальними  за  проведення  обліку  дітей  дошкільного  віку  завідувачів  дошкільними  навчальними  закладами  та  уповноважених  щодо  проведення  обліку  дітей  загальноосвітніх  навчальних  закладів  відповідно  до  розподілу  території  обслуговування.

1.4.  До  22  травня  2012  року  організувати  і  провести  інструктаж  з  уповноваженими  щодо  проведення  обліку  дітей  дошкільного  віку.

1.5.  Зобов’язати  уповноважених  з  15  травня  до  15  серпня  (щорічно)  складати  списки  дітей  дошкільного  віку  (від  народження  до  6  років)  на  підставі  документів  первинного  обліку  громадян,  що  зберігаються  в  органах  місцевого  самоврядування.

2.   Відділу  освіти  райдержадміністрації  (С.Маковський):

2.1.  До  20  травня  2012  року  утворити  робочу  групу  з  питань  організації  обліку  дітей  дошкільного  віку  з  числа  уповноважених  осіб.

2.2.  Забезпечити  дошкільні  та  загальноосвітні  навчальні  заклади  відповідними  формами  списків  дітей  дошкільного  віку.

2.3.  Координувати  роботу  з  обліку  дітей  дошкільного  віку.

2.4.  До  20  серпня  2012  року  подати  уточнені  списки  дітей  дошкільного  віку  (від народження  до 6  років)  на  затвердження  у  районну  державну  адміністрацію.

2.5.  До  23  серпня  2012  року  затверджені  списки  дітей  дошкільного  віку  подати  закладам  освіти  району  згідно  з  їх  закріпленням  за  територіями  обслуговування.

3.   Керівникам  дошкільних  та  загальноосвітніх  навчальних  закладів  району:

3.1.  До  5  вересня (щорічно)   на   підставі   поданих   списків  уточнювати   їх достовірність   безпосередньо  за  місцем  проживання  дітей   дошкільного  віку (від  народження  до  6  років),  з  метою  виявлення  тих  дітей,  які  не  перебувають  на  первинному  обліку,  але  проживають  на  даній  території.

3.2.  До  10  вересня  (щорічно)  подавати  у  відділ  освіти  райдержадміністрації  уточнені  списки  дітей  дошкільного  віку  (від  народження  до  6  років)  із  приміткою  про  різні  форми  здобуття  дошкільної  освіти  (форма  охоплення).

4. Затвердити  перелік  територій  обслуговування,  закріплених  за  дошкільними  та  загальноосвітніми  навчальними  закладами  району  для  проведення   щорічного  обліку  дітей  дошкільного  віку, що додається.

5.   Старосамбірському   РВ   ГУМВС  України  у  Львівській  області  (І.Марадь),  службі  у  справах  дітей  райдержадміністрації  (О.Досяк)  надавати  необхідну  допомогу  закладам  освіти  в  організації  обліку  дітей  дошкільного  віку. 

6. Щорічно до 20 жовтня, підсумки проведення обліку дітей дошкільного віку заслуховувати  на засіданні Координаційної ради з питань дітей.

7.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на  заступника голови  райдержадміністрації  З. Кутельмаха.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д.Цегенько

 

 

 

 


                                                                                     Затверджено

                                                                                  розпорядження  голови

райдержадміністрації

18 травня 2012 року

                                                                                  №165/01-01

Перелік 

територій  обслуговування,  закріплених

за   дошкільними  та  загальноосвітніми 

навчальними закладами  району

 

Назва навчальних закладів

Назви населених пунктів та вулиць

Дошкільний  навчальний  заклад  №2 м. Старий  Самбір

м.Старий Самбір,  вул.Б.Хмельницького,  Володимира Великого, Вишневий  провулок,  Вітовського,  Гагаріна,  Гайова, Героїв  Берестечка,  Гоголя,  Дашо,  Дністрова, Довбуша,  Дрогобицька,   Дрогобицька бічна, Заньковецької,  Зарічна,  Зелена,  Зиблікевича, І.Франка,  Івасюка,  Козацька,  Коновальця,  Коцюбинського,  Крута,  Л.Галицького,  Б.Лепкого

Дошкільний  навчальний  заклад  №1 м.  Старий  Самбір

м.Старий Самбір,  вул.Лесі Українки,  Листопадова,  Мазепи,  Миру,  Молодіжна,  Нагірна,  О.Ольжича,  Орла,  Проектна,  Промислова, площа Ринок,  Ровдича,  Сагайдачного,  Садова,  С.Бандери,  Січових  Стрільців,  Сонячна,  Стефаника,  Чайковського,  Чорновола,  Шевченка,  Шевченка  бічна,  Шептицького,  Шухевича,  Яблунева.

Дошкільний  навчальний  заклад  м.Добромиль

м.Добромиль,  вул.Галицька,  Мазепи,  Хирівська,  Грушевського,  Гагаріна,  Пасічна,  І.Франка, Чехова,  Салінарна,  Хмельницького,  Річна,  Симоненка,  В.Івасюка,  Торгова, Січових Стрільців,  Базарна,  В.Стуса,  Л.Українки,  Гоголя,  пл.Ринок,  Зелена,  Міцкевича,  Листопадова,  Садова,  Замкова,  Довбуша,  Островського,  Гастелло,  Спортивна,  Вишнева,  Пасічна,  Сагайдачного,  Галана,  О.Кобилянської,  Лисенка,  Щорса,  Мічуріна. 

Дошкільний  навчальний  заклад  м. Хирів

м.Хирів,  вул.Дорошенка,  Б.Хмельницького,  Самбірська,  Добромильська,  Січових  Стрільців,  Галана,  Шептицького,  Залізнична,  Шевченка,  Шевченка  бічна,  Злуки,  Я.Мудрого,  Л.Українки,

 9-го  Травня, Садова,  Стефаника,  Стуса,  Гагаріна,  Крушельницької,  В.Великого,  Коцюбинського,  В.Івасюка,  Шкільна,  пл.Галицька,  Левицького, Стадіонна,  Миру,  Полуботка,  І.Франка,  Котляревського,  Підгірна,  Залізнична.

с. Поляна-Хирівська.   

Дошкільний навчальний заклад  смт. Нижанковичі

смт.Нижанковичі

Навчально-виховний комплекс  смт.Стара  Сіль

смт.Стара  Сіль

Дошкільний  навчальний  заклад  с.Стрілки

с.Стрілки

Дошкільний  навчальний заклад с.Верхній Лужок

с.Верхній  Лужок, с.Бусовисько

Дошкільний  навчальний заклад  с.Стрільбичі

с.Стрільбичі

Дошкільний  навчальний  заклад  с.Нове  Місто

с.Нове  Місто, с.Боневичі, с.Грабівниця, с.Комаровичі,  с.Городисько, с.Посада

Навчально-виховний комплекс  с.Топільниця

с.Топільниця, с.Недільна

Навчально-виховний комплекс  с.Скелівка

с.Скелівка,  с.Глибока,  с.Засадки

Навчально-виховний комплекс  с.Торгановичі

с.Торгановичі,  с.Морозовичі

Навчально-виховний комплекс  с.Міженець

с.Міженець,  с.Стороневичі,  с.Зоротовичі

Навчально-виховний комплекс  с.Велика Лінина

с.Велика Лінина, с.Лаврів

Головецька ЗСШ  І-ІІІ  ступенів

с.Головецько, с.Бабино, с.Гвоздець

Білицька  ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Біличі

Болозівська ЗСШ І-ІІ

ступенів

с.Болозів

Нижньововчанська  ЗСШ  І-ІІ ступенів

с.Нижня  Вовча

Боршевицька  ЗСШ  І-ІІ ступенів

с.Боршевичі,  с.Библо

Великосільська  ЗСШ  І-ІІ  ступенів

с.Великосілля,  с.Потік, с.Соснівка,  с. Тиха

Великосушицька  ЗСШ  І-ІІ  ступенів

с.Велика  Сушиця, с.Буньковичі, с.Заріччя

Волошинівська  ЗСШ  І-ІІ ступенів

с.Волошиново, с.Росохи

Волянська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Воля

Грозівська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Грозьово, с.Мшанець,  с.Галівка, с.Плоске, с.Виців

Грушатицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Грушатичі, с.Дешичі, с.Саночани

Чижківська ЗСШ І-ІІ ступенів.

с.Чижки, с.Дроздовичі, с.Вілюничі, с. Пацьковичі

Княжпільська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Княжпіль, с.Велике

Мігівська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Мігово, с.Кропивник

Конівська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Конів, с.Товарна

Лютовиська ЗСШ І-ІІІ ступенів

с.Лютовисько

Билицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Биличі

Буківська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Буково

Раківська ЗСШ І-ІІІ ступенів

с.Раково

Мурованська ЗСШ  І-ІІ ступенів

с.Муроване, с.Березів, с.Тарнавка, с.Шумина

Ріп’янська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Ріп’яна, с.Дністрик, с.Смеречка

Городовицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Слохиня, с.Городовичі, с.Поляна, с.Сливниця

Солянуватська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Солянуватка, с.Губичі

Лопушницька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Лопушниця, с.Катино

Страшевицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с. Страшевичі, с. Созань

Коблянська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Кобло

Лопушанська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Лопушанка- Хомина

Сусідовицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Сусідовичі

Надибська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Надиби

Тернавська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Тернава

П’ятницька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.П’ятниця, с.Рожеве

Терлівська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Терло, с.Максимівка

Тершівська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Тершів, с.Завадка

Спаська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Спас, с.Сушиця

Тисовицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Тисовиця

Трушевицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Трушевичі

Передільницька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Передільниця

Торчиновицька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Торчиновичі, с.Бачина

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ступенів

с.Тур’є

Чаплівська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Чаплі

Гуманецька ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Гуманець,  с.Іванів,  с.Павлівка, с.Райнова

Ясенице-Замківська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Ясениця-Замкова, с.Велика Волосянка

Староропська ЗСШ І-ІІ ступенів

с.Стара Ропа, с.Тварі

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено