Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 17.05.2012 №58/01-09

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

17 травня 2012 року             Старий Самбір                                №58/01-09

 

Про проведення районного Форуму пам’яті

депортованих українців в 1944 – 1952 роках

 

Для проведення районного Форуму пам’яті депортованих  українців в 1944 – 1952 роках, які проживають у Старосамбірському районі та за його межами, приуроченого до 65-ї річниці вшанування жертв акції «Вісла»:

 

                                               З. Кутельмаху, В. Канчузі, Б. Лапицькому

1. Прийняти активну участь та забезпечити підготовку і проведення в с.Сусідовичі районного Форуму пам’яті депортованих українців у 1944 – 1952 роках, які проживають у Старосамбірському районі та за його межами, сприяти у встановленні і відкритті Пам’ятного знаку депортованим українцям, проведенні святкового Богослужіння в с.Сусідовичі, концертної програми і діяльності громадських організацій «Лемківщина», «Надсяння», «Бойківщина» в рамках затвердженої Програми проведення Форуму.

                                              Термін: до 10 червня 2012 року

 

2. Провести підсумкове засідання організаційного комітету  з питань підготовки і проведення в с.Сусідовичі районного Форуму пам’яті депортованих українців у 1944 – 1952 роках, які проживають у Старосамбірському районі та за його межами

                                              Термін: о 12.00 год. 5 червня 2012 року

                                               В. Стрижаку, В. Гривнаку

3.   Забезпечити необхідний ремонт відрізків дороги: Скелівка-Сусідовичі; Чаплі-Сусідовичі; Воютичі-Надиби-Сусідовичі для безперешкодного заїзду автотранспорту в с.Сусідовичі  для участі в районному Форумі  пам’яті депортованих українців в 1944 – 1952 роках, які проживають у Старосамбірському районі та за його межами. Про виконану роботу інформувати  голову райдержадміністрації.

                                             Термін: до 5 червня 2012 року

                                             В. Стрижаку, П. Юрчику

4.   Забезпечити  надання автотранспорту для безоплатного проїзду і повернення учасників Форуму на маршрутах: Нижанковичі-Добромиль-Хирів-Скелівка-Сусідовичі; Нове Місто-Міженець-Чижки-Лютовисько-Воютичі-Надиби-Сусідовичі; Стрілки-Старий Самбір-Стара Сіль-Скелівка-Сусідовичі.

                                                 Термін: 10 червня 2012 року

                                                 П.Юрчику

5. Забезпечити участь колективів художньої самодіяльності Народних домів с.Надиби і с.Сусідовичі в концертній програмі та озвучення районного Форуму пам’яті депортованих українців в 1944 – 1952 роках, які проживають у Старосамбірському районі та за його межами  і сприяти у безоплатному наданні Народного дому с.Сусідовичі в користування учасникам Форуму в рамках затвердженої Програми.

                                              Термін: 10 червня 2012 року

                                               І. Марадю

6. Забезпечити супровід територією району автотранспорту учасників районного Форуму пам’яті депортованих українців в 1944 – 1952 роках, які проживають у Старосамбірському районі та за його межами  і охорону громадського порядку під час проведення Форуму в с. Сусідовичі.

                                                 Термін: 10 червня 2012 року

                                               І. Кілику, І. Макару

7. Забезпечити публікацію Програми і висвітлення заходів підготовки та  проведення районного Форуму пам’яті депортованих українців в 1944 – 1952 роках, які проживають у Старосамбірському районі та за його межами в районних засобах масової інформації та на Веб-сторінці райдержадміністрації.

                                               Термін: до 10 червня 2012 року

 

                                                                                

 

                                                                                                  Володимир Цегенько

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено