Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження голови РДА від 10.05.2012 №149/01-01

       10 травня 2012 року         Старий Самбір                 №149/01-01

 

Про створення робочих  груп  із сприяння підготовки та проведення  чергових  виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Відповідно до п.19 ст. 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.5 ч.2 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання частини 1 ст. 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України» в частині матеріально – технічного забезпечення підготовки і проведення виборів народних депутатів та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 травня 2012 року № 278/0/5-12 « Про створення робочої групи зі сприяння проведенню чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року»:

1. Створити робочу групу із сприяння проведенню чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року ( надалі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Робочій групі ( М.Год) вживати необхідних заходів щодо забезпечення підготовки та проведення виборів народних депутатів України згідно з вимогами чинного законодавства.

3. Створити робочу групу із сприяння матеріально – технічному забезпеченню виборчих комісій під час підготовки та проведення чергових   виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року Старосамбірської райдержадміністрації згідно з додатком 2.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації М.Года.

 

Голова райдержадміністрації                                                         В.Д.Цегенько

 

                                                                                             Додаток 1

                                                                                             до розпорядження голови

                                                                                             райдержадміністрації

                                                                                             10 травня 2012 року

                                                                                             149/01-01

 

Робоча група

зі сприяння проведенню чергових виборів народних

депутатів України  28 жовтня 2012 року

 

Год
Микола Михайлович

-

керівник апарату районної  державної адміністрації, голова робочої групи

Бущак
Володимир Євгенійович

-

начальник відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, заступник голови робочої групи

Следзевич
Валентина Федорівна

-

в.о. начальника  відділу  організаційно-кадрової роботи  апарату райдержадміністрації, секретар робочої групи

Підгрупа роботи з територіями:

Следзевич

Валентина Федорівна

-

в.о. начальника  відділу  організаційно - кадрової роботи  апарату райдержадміністрації, керівник підгрупи

Завірюха
Тетяна Володимирівна

-

головний спеціаліст   відділу  організаційно - кадрової роботи  апарату райдержадміністрації

Бабич
Ігор Васильович

-

головний спеціаліст відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Горкулич
Леся Ігорівна

-

головний спеціаліст відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Підгрупа інформаційного забезпечення:

 

Кілик
Іван Іванович

-

завідувач сектору  з питань внутрішньої політики, зв’язків  з громадськістю та у справах преси та інформації райдержадміністрації, керівник підгрупи

ГАЛЕВИЧ

Михайло Володимирович

-

головний спеціаліст  сектору  з питань внутрішньої політики, зв’язків  з громадськістю та у справах преси та інформації райдержадміністрації, керівник підгрупи

Капець
Ігор Володимирович

-

головний спеціаліст по інформаційно – комп’ютерному забезпеченні  відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації

Макар
Ігор Іванович

-

директор Старосамбірського радіомовлення «Голос Прикарпаття» (за згодою)

Підгрупа юридичного забезпечення:

Хітчак
Володимир Іванович

-

начальник юридичного відділу  райдержадміністрації, керівник підгрупи

Карпінська

Лілія Миколаївна

-

головний спеціаліст  юридичного відділу райдержадміністрації

Підгрупа з питань фінансового, енергетичного та транспортного забезпечення:

ВОЛОЩАК
Андрій Романович

-

начальник Старосамбірського РЕМ ( за згодою)

ДУШНА
Надія Василівна

-

т.в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації

ДЯКУН
Уляна Ярославівна

-

начальник  відділу фінансово – господарського забезпечення райдержадміністрації

ЗУБАЛЬСЬКИЙ
Тарас Зіновійович

-

начальник відділу  житлово-комунального господарства рай держадміністрації

КОЗАК
Богдан Якимович

-

в.о.начальника  відділу  розвитку інфраструктури і туризму райдержадміністрації

Масляк
Микола Степанович

-

начальник  відділу економіки райдержадміністрації

Мастикаш
Тарас Євгенійович

-

начальник цеху ТП   № 21   Львівської філії ПАТ «Укртелеком»   (за згодою)

 

Підгрупа з підготовки відомостей про виборців:

БУЩАК
Володимир Євгенійович

-

начальник відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, керівник підгрупи

АНДРУХ
Ігор Романович

-

начальник сектору у справах громадянства, міграції та реєстрації фізичних осіб  Старосамбірського РВ ГУМВС України у Львівській області( за згодою)

Бережницька

Оксана Вікторівна

-

начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Старосамбірського районного управління юстиції  (за згодою)

Войтів  
Юрій Ярославович

-

головний лікар КЗСРР «Центральна районна лікарня» (за згодою)

Волошин
Іван Степанович

-

керівник апарату Старосамбірського районного суду  (за згодою)

Підгрупа з питань правоохоронної роботи:

КОСМАН
Микола Васильович

-

завідувач  сектору взаємодії з правоохоронними органами,  оборонної та мобілізаційної  роботи апарату райдержадміністрації, керівник підгрупи

Чекас
Роман Орестович

-

заступник начальника Старосамбірського РВ  ГУМВС України у Львівській області (за згодою)

 

 

 

 

 

Заступник голови, т.в.о. керівника апарату

райдержадміністрації                                                                  З.Ю.Кутельмах

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          Додаток 2

                                                                                          до розпорядження голови

                                                                                          райдержадміністрації

                                                                                          10 травня 2012 року

                                                                                                 №149

 

Робоча група

зі сприяння матеріально – технічному забезпеченню

виборчих комісій під час підготовки та проведення

чергових виборів народних депутатів України  28 жовтня

2012 року Старосамбірської райдержадміністрації

 

№ з/п

Кабінет РДА, МВК   №

Номер телефону працівника адміністрації

Відповідальний працівник адміністрації

Номери та адреси виборчих дільниць за якими закріплені працівники РДА

Номер телефону ДВК

1

401

21689

Крвавич Олександра  Михайлівна

461317 м.Добромиль

33692

461318 м.Добромиль

33441

461429 Добромильська номерна районна лікарня

33291

2

402

21450

Крупа Олена Степанівна

461319 м.Старий Самбір

21398

461320 м.Старий Самбір

21346

461428 Комунальний заклад Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня"

21192

3

401

21689

Лужецька Галина Михайлівна

461321 м.Хирів

24385

461322 м.Хирів

 

461430 Хирівська міська лікарня

24348

4

221

21855

Масляк Микола  Степанович

461323 смт Нижанковичі

31421

461431 Нижанковицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини

31413

5

307

21558

Следзевич Валентина Федорівна

461324 смт Стара Сіль

63298

461325 с.Стара Ропа, с.Тварі

63200

6

304

21195

Капець Ігор Володимирович

461326 с.Біличі

40112

7

220

21504

Кульчицька Ореста Петрівна

461327 с.Болозів

 

461328 с.Нижня Вовча

 

8

113

21263

Назаревич Олег Ярославович

461329 с.Боршевичі

31558

461330 с.Библо

31513

9

309

21242

Сольчаник Ольга Теофанівна

461331 с.Велика Лінина

61162

461332 с.Лаврів

61147

10

1

21330

Зубальський Тарас Зіновійович

461333 с.Великосілля, с.Потік

61111

461334 с.Соснівка, с.Тиха

 

11

113

21263

Дика Марія Михайлівна

461335 с.Велика Сушиця

24674

461336 с.Буньковичі

 

461337 с.Заріччя

 

12

301

21689

Досяк Олег Степанович

461338 с.Верхній Лужок

60123

461339 с.Бусовисько

 

13

114

21674

Грицик Оксана Петрівна

461340 с.Волошиново

61549

461341 с.Росохи

61511

14

 

21450

Фігура Тетяна Богданівна

461342 с.Воля

62313

15

214

23096

Бущак Володимир Євгенійович

461343 с.Головецько, с.Гвоздець

65572

461344 с.Бабино

65512

16

1

21330

Дашко Назар Орестович

461345 с.Грозьово

69174

461346 с.Виців

 

17

7

21406

Козак Богдан Якимович

461347 с.Грушатичі

 

461348 с.Дешичі

32353

461349 с.Саночани

 

461350 с.Чижки

34606

18

113

21263

Добрянська Уляна Антонівна

461351 с.Дроздовичі

32246

461352 с.Вілюничі

32200

461353 с.Пацьковичі

31577

19

214

23098

Бабич Ігор Васильович

461354 с.Княжпіль

33014

461355 с.Кропивник

 

461356 с.Велике, с.Мігово

33810

20

 

21459

Кедьо Світлана  Йосипівна

461357 с.Конів

34151

461358 с.Товарна

34177

21

3

21169

Пальна Сергій Степанович

461359 с.Лютовиська

34632

461360 с.Биличі

34602

461361 с.Букова

34655

461362 с.Ракова

34611

22

305

23089

Хітчак Володимир Іванович

461363 с.Міженець

32205

461364 с.Зоротовичі

32210

461365 с.Стороневичі

32282

461435 Міженецьке стаціонарне відділення з паліативною та хоспісною опікою

32285

23

214

23097

Горкулич Леся  Ігорівна

461366 с.Муроване

64218

461367 с.Березів

 

461368 с.Тарнавка

 

461369 с.Шумина

 

24

214

23097

Дяків Леся  Миколаївна

461370 с.Мшанець

69171

461371 с.Галівка

 

461372 с.Плоске

 

25

115

21331

Бегей Ігор Петрович

461373 с.Нове Місто, с.Городисько

35154

461374 с.Боневичі

33585

461375 с.Грабівниця

35178

461376 с.Комаровичі

35153

461377 с.Посада-Новоміська

35161

461433 Комунальний заклад Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня с.Нове Місто

35136

26

312

21206

Кілик Іван Іванович

461378 с.Ріп’яна

65227

461379 с.Дністрик

65567

461380 с.Смеречка

65528

27

310

21705

Косман Микола Васильович

461381 с.Скелівка, с.Глибока

61337

461382 с.Засадки

 

461434 Комунальний заклад Львівської обласної ради "Старосамбірський протитуберкульозний диспансер" с.Скелівка

61311

28

308

21657

Дмитрук Валентина Миколаївна

461383 с.Слохині

24646

461384 с.Городовичі

24551

461385 с.Поляна(Слохинівська с/р)

33531

461386 с.Сливниця

 

29

7

21406

Баран Наталія Володимирівна

461387 с.Солянуватка

33531

461388 с.Губичі

33721

30

3

23011

Янів Андрій Миронович

461389 с.Старява

25728

461390 с.Катина

25820

461391 с.Лопушниця

25747

31

308

21657

Ляхович Леся  Миколаївна

461392 с.Страшевичі

65719

461393 с.Кобло

65756

461394 с.Созань

65751

32

220

21504

Карлик Марія Миколаївна

461395 с.Стрілки

66336

461396 с.Лопушанка-Хомина

66259

461432 Комунальний заклад Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня" с.Стрілки

66318

33

302

21708

Назаренко Галина Григорівна

461397 с.Стрільбичі

62537

34

114

21674

Чопко Наталія Володимирівна

461398 с.Сусідовичі

62121

461399 с.Надиби

62205

35

406

21169

Яворський Андрій Іванович

461400 с.Терло

25800

461401 с.Максимівка

 

36

304

21195

Дяченко Артем Євгенійович

461402 с.Тернава, с.Поляна(Тернавська с/р)

33394

461403 с.П’ятниця, с.Рожеве

33514

37

402

21450

Маник Марія Ярославівна

461404 с.Тершів

62444

461405 с.Завадка

21211

461406 с.Спас

65188

461407 с.Сушиця

62443

38

305

23089

Грабовенська Лілія Василівна

461408 с.Тисовиця

68166

39

305

23089

Карпінська Лілія Миколаївна

461409 с.Топільниця

 

461410 с.Недільна

66250

40

302

21708

Лесик Світлана Михайлівна

461411 с.Торчиновичі

41225

461412 с.Бачина

 

461413 с.Морозовичі

 

461414 с.Торгановичі

 

41

220

21504

Головчак Володимир Богданович

461415 с.Трушевичі

31579

461416 с.Передільниця

35142

461417 с.Підмостичі

31574

42

401

21689

Микуляк Роман Михайлович

461418 с.Тур’є

63642

461419 с.Тур’є

 

461420 с.Тур’є

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено