Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №313/01-04 від 30.09.2019

Про виділення пального з районного

резерву матеріально-технічних ресурсів

для  запобігання надзвичайних ситуацій

Відповідно до статті 98 Кодексу цивільного захисту України і пункту 12 Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775, враховуючи протокол засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосамбірської райдержадміністрації від  30.09.2019 №11

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Виділити з районного резерву матеріально-технічних ресурсів:

1.1. Філії «Турківська ДЕД» 700 (Сімсот) літрів дизельного палива у скретч-картках на пальне.

1.2. 27 державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області 700 (Сімсот) літрів дизельного палива та 200 (Двісті) літрів бензину марки А 92 у скретч-картках на пальне.

1.3. Топільницькій сільській раді 200 (Двісті) літрів дизельного палива у скретч-картках на пальне.

  1. Філію «Турківська ДЕД», 27 державну пожежну-рятувальну частину Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області, Топільницьку сільську раду:

2.1. Протягом трьох робочих днів з моменту підписання розпорядження отримати у відділі фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації в установленому порядку дизельне пальне у скретч-картках на пальне у зазначеній кількості.

2.2. Звітні документи про оприбуткування пального та використання його за призначенням надати у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації до 15 грудня 2019 року.

  1. Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Дякун У.Я.) провести видачу зазначеної кількості автомобільного бензину і дизельного пального відповідно до вимог чинного законодавства та діючих нормативно-правових актів із оформленням облікової документації в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                            Руслан ПУПА

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини