Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №69/01-10 від 27.09.2019

Про підготовку і проведення засідання Колегії

Старосамбірської районної   державної адміністрації

  1. Провести засідання Колегії Старосамбірської районної державної адміністрації 17 жовтня 2019 року о 10.00 годині.
  2. На розгляд Колегії Старосамбірської райдержадміністрації винести такі питання:

2.1. Про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку  району  за  9 місяців  2019  року.

Доповідає: Масляк Микола Степанович – начальник  відділу  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

Співдоповідають: Юрчик  Петро  Ярославович  –  начальник  відділу  культури райдержадміністрації.

Багряк Надія Андріївна – в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації.

Медвідь Іван Осипович – генеральний директор КНП СРР «Старосамбірська центральна районна лікарня».

Урбанович Оксана Ярославівна – в.о. головного лікаря КНП СРР «Добромильська районна лікарня».

Савенко Василь Олексійович – директор КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги».

Цебак Семен Іванович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Курій Ярослав Петрович – начальник  відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Пізнак Мирослава Іванівна – директор Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

Запрошені:  Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів   райдержадміністрації та служб району. 

Сільські, селищні, міські голови.

 2.2. Про виконання районного бюджету та бюджету району за 9 місяців 2019 року.

Доповідає:       Петрівська Леся Ігорівна –  начальник фінансового  управління райдержадміністрації.

Запрошені:  Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району. 

Сільські, селищні, міські голови.

 2.3. Про готовність бюджетних установ, підприємств житлово-комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та дорожнього господарства району  до роботи в осінньо – зимовий період 2019/20 року.

Доповідає:     Зубальський Тарас Зіновійович – завідувач сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

Масляк Микола Степанович – начальник  відділу  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.  

Юрчик  Петро  Ярославович  –  начальник  відділу  культури райдержадміністрації.

Багряк Надія Андріївна – в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації.

Медвідь Іван Осипович – генеральний директор КНП СРР «Старосамбірська центральна районна лікарня».

Урбанович Оксана Ярославівна – в.о. головного лікаря КНП СРР «Добромильська районна лікарня».

Савенко Василь Олексійович – директор КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги».

Клибаник Микола Дем’янович – директор КП «Старий  Самбіртеплокомуненерго».

Антошик Василь Іванович – начальник КП «Старосамбірське МВКГ». 

Гривнак Володимир Миронович – начальник філії «Старосамбірський райавтодор» ДП  «Львівоблавтодор» 

Яворський Микола Йосипович – начальник філії «Турківська ДЕД» ДП  «Львівоблавтодор». 

Хомич Андрій Іванович – фахівець з адміністративної діяльності Старосамбірської дільниці Самбірського відділення ПАТ «Львівгаз».

Волощак Андрій Романович – начальник Старосамбірського РЕМ ПАТ «Львівобленерго».                               

Запрошені:  Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Сільські, селищні, міські голови.

 2.4. Про стан ведення лісового господарства, охорони лісів та використання лісосировинних ресурсів у Старосамбірському районі

Доповідає: Масляк Микола Степанович – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

Співдоповідають:   Мрочко Юрій Михайлович – директор ДП Старосамбірське ЛМГ

Домінік Петро Петрович – в.о. директора Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс»

Запрошені:  Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів   райдержадміністрації та служб району.

Сільські, селищні, міські голови.

 2.5. Про підсумки проведення літнього оздоровлення і відпочинку  дітей у 2019 році.

Доповідають:         Цебак Семен Іванович – начальник управління соціального захисту   населення райдержадміністрації

Багряк Надія Андріївна – в.о. начальника відділу освіти   райдержадміністрації

Брицький Володимир Михайлович – Міженецький сільський голова

Куляс Петро Петрович – Новоміський сільський голова

Смолінський Володимир Осипович – Нижанковицький селищний голова                

Запрошені: Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Сільські, селищні, міські голови.

  1. Робочим групам з підготовки питань для розгляду на засіданні Колегії райдержадміністрації до 10 жовтня 2019 року підготувати відповідні довідки, інформації, проекти рішень. Подати довідки, інформації, проекти рішень на паперових носіях у відділ з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та проекти рішень на електронних носіях у загальний відділ апарату райдержадміністрації:

3.1. Робочій групі:  Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

Масляк М.С. - член робочої групи

Юрчик П.Я. - член робочої групи

Багряк Н.А. - член робочої групи

Медвідь І.О. - член робочої групи

Урбанович О.Я. - член робочої групи

Савенко В.О. - член робочої групи

Цебак С.І. - член робочої групи

Курій Я.П. - член робочої групи

Пізнак М.І.- член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.1 цього доручення.

3.2. Робочій групі:  Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

Петрівська Л.І. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.2 цього доручення.

3.3. Робочій групі:  Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

Зубальський Т.З. - член робочої групи

Масляк М.С. - член робочої групи

Юрчик П.Я. - член робочої групи  

Багряк Н.А. - член робочої групи

Медвідь І.О. - член робочої групи

Урбанович О.Я. - член робочої групи

Савенко В.О. - член робочої групи

Клибаник М.Д. - член робочої групи  

Антошик В.І. - член робочої групи  

Гривнак В.М. - член робочої групи  

Яворський М.Й. - член робочої групи

Хомич А.І. - член робочої групи  

Волощак А.Р. - член робочої групи  

з питання, вказаного в п.2.3. цього доручення.

3.4. Робочій групі:   Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

Масляк М.С. - член робочої групи

Мрочко Ю.М. - член робочої групи

Домінік П.П. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.4 цього доручення.  

3.5. Робочій групі: Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

Цебак С.І. - член робочої групи

 Багряк Н.А. - член робочої групи

 Брицький В.М. - член робочої групи  

 Куляс П.П. - член робочої групи  

 Смолінський В.О. - член робочої групи  

 з питання, вказаного в п.2.5 цього доручення.  

  1. 4. Всім запрошеним бути готовими до виступу на засіданні Колегії райдержадміністрації.
  2. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

                                                                                                           

                                                                              Руслан  ПУПА 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини