Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №308/01-04 від 24.09.2019

Про внесення змін до показників районного бюджету

Старосамбірського району на 2019 рік

      Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Старосамбірської районної ради від 20 грудня 2018 року       № 471 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2019 рік», враховуючи лист відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації від 18 вересня 2019 року №553/01-26

     ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2019 рік за головним розпорядником коштів – відділ освіти Старосамбірської районної державної адміністрації, а саме :

     1.1. По загальному фонду районного бюджету за КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» зменшити бюджетні асигнування за КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» в сумі 1674 (Одна тисяча шістсот сімдесят чотири) гривні, відповідно збільшити бюджетні асигнування за КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 1674 (Одна тисяча шістсот сімдесят чотири) гривні.

     1.2. За КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» зменшити бюджетні асигнування по спеціальному фонду районного бюджету, у тому числі бюджету розвитку, КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 818 (Вісімсот вісімнадцять) гривень, відповідно збільшити бюджетні асигнування по загальному фонду районного бюджету КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» у сумі 818 (Вісімсот вісімнадцять) гривень за кошти субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

  1. Т.в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Миджин Т.П. внести відповідні зміни до районного бюджету з подальшим затвердженням на сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.
  2. Т.в.о. начальника відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації Зварича І.В. внести відповідні зміни в кошторисні призначення та забезпечити цільове використання коштів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

 Перший заступник голови                                                     Руслан ПУПА                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини