Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 27.04.2012 №144/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

27 квітня 2012 року         Старий Самбір                                    №144/01-01

 

Про організацію проведення обліку дітей

та роботи з охоплення навчанням дітей і

підлітків шкільного віку в Старосамбірському

районі у 2012 році

Відповідно до ст.6.п.6 ст.13.п.1 ст.22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.35 Закону України «Про освіту», ст..ст.6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», п.3 Указу Президента України від 20 серпня 2008 року № 244 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19 травня 2008 року №449/0/5-08 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей та підлітків шкільного віку в районах і містах Львівської області»:

1. Відділу освіти райдержадміністрації (С.Маковський), відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Т.Зубальський), РВ ГУМВС України у Львівській області (І.Марадь), службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Досяк), сільським, селищним та міським головам:

1.1                  Забезпечувати виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646.

1.2                  Призначати щорічно до 10 травня уповноважених за організацію та проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку та уповноважених з числа працівників житлово-комунальних служб, навчальних закладів, органів місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ, служби у справах дітей райдержадміністрації для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей та підлітків шкільного віку.

1.3                  До 12 травня 2012 року організувати і провести інструктаж з уповноваженими щодо проведення обліку дітей.

1.4                  Зобов’язати уповноважених з 15 травня до 15 серпня 2012 року скласти списки дітей та підлітків шкільного віку.

2.                       Відділу освіти райдержадміністрації (С.Маковський):

2.1. До 20 травня 2012 року утворити робочу групу з питань організації обліку дітей та підлітків шкільного віку з числа уповноважених осіб.

2.2. Забезпечити загальноосвітні заклади району відповідними формами списків дітей та підлітків шкільного віку.

2.3. Координувати роботу з обліку дітей і підлітків шкільного віку.

2.4. Зобов’язати районну медико-педагогічну комісію до 20 серпня 2012 року подати у відділ освіти райдержадміністрації списки дітей з вадами розумово-фізичного розвитку, які не можуть навчатися в загальноосвітніх навчальних закладах.

      2.5. До 20 серпня 2012 року подати уточнені списки дітей 5-річного віку на затвердження в районну державну адміністрацію.

      2.6. До 23 серпня 2012 року затверджені списки дітей подати закладам освіти району згідно з їх закріпленням за територіями обслуговування.

3.                       Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району:

      3.1. До 5 вересня 2012 року на підставі поданих списків забезпечити перевірку навчання учнів у загальноосвітньому навчальному закладі.

      3.2. До 10 вересня 2012 року подати у відділ освіти райдержадміністрації списки учнів разом з довідками з місця навчання учнів, які здобувають загальну середню освіту в інших навчальних закладах.

      3.3. До 15 вересня 2012 року подати у службу у справах дітей райдержадміністрації списки учнів , місце навчання яких не встановлено.

4.                       Відділу освіти райдержадміністрації (С.Маковський), службі у справах дітей  райдержадміністрації (О.Досяк), Старосамбірському РВ ГУМВС України у Львівській області (І. Марадь) розробити спільні заходи щодо забезпечення дітей і підлітків шкільного віку обов’язковим навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти.

5.                       Затвердити перелік територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами району, що додається.

6.                       Старосамбірському РВ ГУМВС України у Львівській області (І.Марадь), службі у справах дітей  райдержадміністрації (О.Досяк) надавати необхідну допомогу закладам освіти в організації обліку дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на території району та до 10 жовтня 2012 року подати робочій групі розширену інформацію про дітей, місце навчання яких не встановлено.

7.                       До 10 жовтня 2012 року відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Т.Зубальський), відділу освіти райдержадміністрації (С.Маковський), службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Досяк) підготувати звіти про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі та подати голові робочої групи.

8.                       Щорічно до 20 жовтня підсумки проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку заслуховувати на засіданні Координаційної ради з питань дітей.

9.                       Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації З. Кутельмаха.

 

 

Голова райдержадміністрації                                          В.Д.Цегенько


Затверджено

розпорядження голови

райдержадміністрації

27 квітня 2012 року

№144/01-01

 

Перелік
територій обслуговування закріплених

за загальноосвітніми навчальними закладами

району

Назва міських, сільських, селищних рад

Назва населених пунктів та вулиць

Назва навчального закладу

Старосамбірська міська рада

м.Старий Самбір, вул.. Б.Хмельницького, В.Великого, Вишневий перевулок, Вітовського, Гагаріна, Гайова, Героїв Берестечка, Гоголя, Дашо, Дністрової, Довбуша, Дрогобицької, Дрогобицької бічної, Заньковецької, Зарічної, Зеленої, Зиблікевича, І.Франка, В.Івасюка, Козацької, Коновальця, Коцюбинського, Крутої, Л.Галицького, Б.Лепкого

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№ 1

Старосамбірська міська рада

м.Старий Самбір вул.Л.Українки, Листопадової, Мазепи, Миру, Молодіжної, Нагірної, О.Ольжича, Орла, Проектної, Промислової, Ринку, Ровдича, Сагайдачного, Садової, С.Бандери, Січових Стрільців, Сонячної, Стефаника, Чайковського, Чорновола, Шевченка, Шевченка бічна, Шептицького, Шухевича, Яблуневої

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№ 2

Добромильська міська рада

м.Добромиль вул.Л.Галицького, Мазепи, Хирівської, Грушевського, Пасічної, Чехова, Салінарної, Хмельницького, Річної, Симоненка, Торгової, Січових Стрільців, Базарної, В.Івасюка, В.Стуса, площа Ринок, Міцькевича, Садової, Замкової, Л.Українки, Гоголя, Щорса, Зеленої, Листопадової, Садової, Замкової, Галана, Довбуша, Островського, Гастелло, Спортивної, Вишневої, Пасічної, Сагайдачного,  О.Кобилянської, Лисенка, Мічуріна. 

Добромильська ЗСШ
І-ІІІ ст..

Хирівська міська рада

м.Хирів вул..Дорошенка, Б.Хмельницького, Самбірської, Добромильської, Січових Стрільців, Галана, Шептицького, Залізничної, Шевченка, Злуки, Шевченка  бічна, Я.Мудрого, Л.Українки, 9-го Травня, Садової, Стефаника, Стуса, Гагаріна, Крушельницької, В.Великого, В.Івасюка, Коцюбинського, Шкільної, пл.Галицької, Левицького, Стадіонної, Миру, Полуботка, І.Франка

Хирівська ЗСШ
І-ІІІ ст..

Нижанковицька селищна рада

смт. Нижанковичі

Нижанковицька ЗСШ
І-ІІІ ст..

Старосолянська селищна рада

смт. Стара Сіль, с.Стара Ропа, с.Тварі

Старосолянська ЗСШ І-ІІІ ст.., Староропська ЗСШ І-ІІ ст..

Білицька сільська рада

с. Біличі

Білицька ЗСШ І-ІІ ст..

Болозівська сільська рада

с. Болозів. с.Нижня Вовча

Болозівська ЗСШ І-ІІ ст.. Нижньововчанська ЗСШ І-ІІ ст..

Боршевицька сільська рада

с.Боршевичі, с.Библо

Боршевицька ЗСШ
І-ІІ ст..

Великосільська сільська рада

с.Великосілля, с.Потік, с.Соснівка, с.Тиха

Великосільська ЗСШ
І-ІІ ст..

Верхньолужоцька сільська рада

с.Верхній Лужок, с.Бусовисько

Верхньолужоцька ЗСШ І-ІІ ст.. Бусовивька ЗСШ І-ІІ ст..

Великолінинська сільська рада

с.Велика Лінина, с.Лаврів

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с.Велика Лінина»

Великосушицька сільська рада

с.Велика Сушиця, с.Буньковичі, с.Заріччя

Великосушицька ЗСШ І-ІІ ст..

Волошинівська сільська рада

с.Волошиново, с.Росохи

Волошинівська ЗСШ
І-ІІ ст..

Волянська сільська рада

с.Воля

Волянська ЗСШ І-ІІ ст..

Головецька сільська рада

с.Головецько, с.Бабино. с.Гвоздець

Головецька ЗСШ
 І-ІІІ ст..

Грозівська сільська рада

с.Грозьово, с.Виців

Грозівська ЗСШ І-ІІ ст..

Грушатицька сільська рада

с.Грушатичі, с.Дешичі, с.Саночани, с.Чижки

Гушатицька ЗСШ І-ІІ ст.., Чижківська ЗСШ І-ІІ ст..

Дроздовицька сільська рада

с.Дроздовичі, с.Вілюничі, с.Пацьковичі

Дроздовицька ЗСШ І-ІІ ст..

Княжпільська сільська рада

с.Княжпіль. с.Велике. с.Мігово, с.Кропивник

Княжпільська ЗСШ І-ІІ ст., Мігівська ЗСШ І-ІІ ст..

Конівська сільська рада

с.Конів. с.Товарна

Конівська ЗСШ І-ІІ ст..

Лютовиська сільська рада

С. Лютовисько,  

 

с.Биличі, с.Буково,

 

с.Раково

Лютовиська ЗСШ І-ІІІ ст..,

Билицька ЗСШІ-ІІ ст., Буківська ЗСШ І-ІІ ст..

Раківська ЗСШ І-ІІІ ст..

Міженецька сільська рада

с.Міженець, с.Стороневичі, с.Зоротовичі

Міженецька ЗСШ

І-ІІІ ст.

Мшанецька сільська рада

с. Мшанець, с.Галівка, с.Плоске

Мшанецька ЗСШ І ст..

Мурованська сільська рада

с.Муроване, с.Березів, с.Тарнавка, с.Шумина

Мурованська ЗСШ
І-ІІ ст..

Новоміська сільська рада

с.Нове Місто, с.Боневичі, с.Грабівниця, с.Комаровичі,с.Городисько, с.Посада Новоміська

Новоміська ЗСШ І-ІІІ ст.., Боневицька І-ІІ ст..

Ріп’янська сільська рада

с.Ріп’яно, с.Дністрик, с.Смеречка

Ріп’янська ЗСШ І-ІІ ст..

Скелівська сільська рада

с.Скелівка, с.Глибока, с.Засадки

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад с.Скелівка»

Слохинівська сільська рада

с.Слохиня, с.Городовичі, с.Поляна, с.Сливниця

Городовицька ЗСШ І-ІІ ст..

Солянуватська сільська рада

с.Солянуватка, с.Губичі

Солянуватська ЗСШ І-ІІ ст..

Стар’явська сільська рада

с.Стар’ява, с.Лопушниця, с.Катино

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с.Стар’ява», Лопушницька ЗСШ І-ІІ ст..

Страшевицька сільська рада

с.Страшевичі, с.Кобло. с.Созань

Страшевицька ЗСШ І-ІІ ст.., Коблянська ЗСШ І-ІІ ст..

Стрілківська сільська рада

с.Стрілки. с.Лопушанка-Хомина

Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст, Лопушанська ЗСШ І-ІІ ст..

Стрільбицька сільська рада

с.Стрільбичі

Стрільбицька ЗСШ І-ІІІ ст..

Сусідовицька сільська рада

с.Сусідовичі, с.Надиби

Сусідовицька ЗСШ І-ІІ ст..., Надибська ЗСШ І-ІІ ст..

Тернавська сільська рада

с.Тернава, с.Поляна, с.П’ятниця. с.Рожеве

Тернавська ЗСШ І-ІІ ст., П’ятницька ЗСШ І-ІІ ст..

Терлівська сільська рада

с.Терло. с.Максимівка

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст..

Тершівська сільська рада

с.Тершів, с.Завадка, с.Спас, с.Сушиця

Тершівська ЗСШ І-ІІ ст., Спаська ЗСШ І-ІІ ст..

Тисовицька сільська рада

с.Тисовиця

Тисовицька ЗСШ І-ІІ ст..

Трушевицька сільська рада

с.Трушевичі, с.Передільниця, с.Підмостичі

Трушевицька ЗСШ І-ІІ ст., Передільницька ЗСШ І-ІІ ст..

Топільницька сільська рада

с.Топільниця, с.Недільна

Топільницький НВК

Торчиновицька сільська рада

с.Торчиновичі, с.Торгановичі, с.Бачина, с.Морозовичі

Торчиновицька ЗСШ І-ІІ ст.., Торгановицький НВК

Тур’ївська сільська рада

с.Тур’є

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст..

Чаплівська сільська рада

с.Чаплі, с.Гуманець, с.Іванів, с.Павлівка, с.Райнова

Чаплівська ЗСШ І-ІІ ст.., Гуманецька ЗСШ І-ІІ ст..

Ясенице-Замківська сільська рада

с.Ясениця-Замкова, с.Велика Волосянка, с.Піцарево

Ясенице-Замківська ЗСШ І-ІІ ст..

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено