Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 04.05.2012 №54/01-09(Для виконання рішення Колегії)

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

4 травня 2012 року             Старий Самбір                                 №54/01-09

 

Про стан виконання документів, які перебували на контролі в Старосамбірській райдержадміністрації у І кварталі 2012 року

Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільським, селищним, міським головам

1. Забезпечити безумовне виконання всіх документів, що перебувають на контролі та чітко дотримуватись термінів їх розгляду. Кожне порушення виконавської дисципліни  розглядати на предмет дисциплінарної відповідальності.

2. Звернути увагу на виконання термінових документів та налагодити роботу з  виконання протермінованих документів у день їх одержання.

                                                                           Термін :  постійно

 

І.Марадю, І.Ковальчуку, М.Ляху, Ю.Мрочку, С.Куцю, сільським, селищним, міським головам

3. Взяти під особистий контроль виконання розпоряджень і  доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації та відповідно до планів контролю інформувати  райдержадміністрацію про стан виконання контрольних документів у визначені терміни.

                                                                           Термін:  постійно

В.Дмитрук

4. Готувати письмові нагадування керівникам служб, установ та організацій, розташованих за межами району, які допустили порушення термінів виконання  контрольних документів.

Термін:  при потребі, постійно

5. Проводити  моніторинг стану роботи з контрольними документами у місцевих радах району та продовжити практику надання їм  методичної допомоги з питань організації контролю.

                                                            Термін: продовж  ІІ кварталу 2012 року

М.Году

6. На нарадах з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району інформувати голову райдержадміністрації про стан виконання контрольних документів для вжиття заходів щодо їх належного виконання.

7. Регулярно розглядати питання виконавської дисципліни на нарадах з працівниками апарату та юридичного відділу райдержадміністрації.

Термін:  постійно

 

 

                                                                                                          Володимир Цегенько

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено