Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №273/01-04 від 06.08.2019

Про викуп земельних ділянок

для суспільних потреб

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 146, 151 Земельного кодексу України, Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», розглянувши клопотання філії «Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи» ПАТ «Укртрансгаз» від 31.07.2019 №3601 вих-19-399 щодо викупу земельної ділянки для розміщення майданчика пункту вимірювання витрати газу:

 1.Викупити для суспільних потреб: 

 1.1. Частину земельної ділянки орієнтовною площею 0,0382 га на земельній ділянці, що розташована на території Міженецької сільської ради Старосамбірського району Львівської області з цільовим призначенням – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та належить на підставі сертифікату про право на земельну частку (пай) серії ЛВ№056372 Давидяку Богдану Онуфрійовичу (свідоцтво про право на спадщину за заповітом НВА 947263).

 1.2. Частину земельної ділянки  орієнтовною площею 0,4458 га  на земельній ділянці, що розташована на території Міженецької сільської ради Старосамбірського району Львівської області, з цільовим призначенням – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та належить на підставі сертифікату про право на земельну частку (пай) серії ЛВ №056371 Давидяку Богдану Онуфрійовичу (свідоцтво про право на спадщину за заповітом НВА 947263).

 1.3.  Частину земельної ділянки орієнтовною площею 0,3170 га на земельній ділянці, що розташована на території Міженецької сільської ради Старосамбірського району Львівської області, з цільовим призначенням – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та  належить на підставі сертифікату про право на земельну частку (пай) серії ЛВ №056518 Лібі Михайлу Михайловичу.

 1.4. Частину земельної ділянки орієнтовною площею 0,3014 га на земельній ділянці, що розташована на території Міженецької сільської ради Старосамбірського району Львівської області, з цільовим призначенням – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та належить на підставі сертифікату про право на земельну частку (пай) серії ЛВ №056391 Замлинській Євгенії Дмитрівні.

  1.5. Частину земельної ділянки орієнтовною площею 0,0469 га на земельній ділянці, що розташована на території Міженецької сільської ради Старосамбірського району Львівської області, з цільовим призначенням – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та належить на підставі сертифікату про право на земельну частку (пай) серії ЛВ №056365 Станішовській Олександрі Михайлівні.

  2. Фінансування заходів, пов’язаних з викупом земельних ділянок, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, здійснити за рахунок коштів ініціатора викупу земельних ділянок – філії «Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи» ПАТ «Укртрансгаз».

   3. Міженецькій ОТГ (Брицький В.М.):

  3.1. Повідомити власників земельних ділянок, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, про прийняття рішення про викуп належних їм земельних ділянок для суспільних потреб.

  3.2. Запропонувати власникам земельних ділянок, зазначених у пункті 1, в місячний термін повідомити Старосамбірську райдержадміністрацію про надання згоди або відмову на проведення переговорів щодо умов викупу земельних ділянок.

  4. У разі надання власниками земельних ділянок згоди на проведення переговорів щодо умов викупу земельних ділянок доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації представляти інтереси районної державної адміністрації при проведенні переговорів.

    5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 Голова                                                                                І.ГРИСЬ           

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини