Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №268/01-04 від 02.08.2019

Про виконання  районного бюджету та

бюджету району у першому півріччі 2019 року

   Відповідно до пункту 3 статті13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  на   виконання  рішення   Колегії   районної   державної  адміністрації    від  24 липня 2019 року  №12/02-30  «Про виконання  районного бюджету та бюджету району у першому півріччі 2019 року»

          З О Б О В’ Я З У Ю:

  1. Органи місцевого самоврядування району активізувати  роботу із використання внутрішніх резервів наповнення місцевого бюджету шляхом легалізації виплати заробітної плати та недопущенню виплати зарплати нижче встановленого державою мінімуму, збільшенню бази оподаткування суб’єктів господарювання, в тому числі, за рахунок податків за продаж підакцизних товарів.
  2. Керівників бюджетних установ у 2019 році:

 2.1. Здійснювати фінансування, у першу чергу, видатків за захищеними статтями та вжити додаткових заходів щодо забезпечення, в повному обсязі, проведення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ, комунальних послуг та енергоносіїв, придбання продуктів харчування, медикаментів та не допускати кредиторської заборгованості із зазначених видатків.

 2.2. Утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати. 

 2.3. Вводити додаткові штатні одиниці у бюджетних установах у відповідності до визначеного фонду оплати праці, доведеного у бюджетних призначеннях на оплату праці, тільки за розпорядженням голови райдержадміністрації.

  1.   Головам місцевих рад рекомендувати:

  3.1. Забезпечити виконання планових показників надходжень до місцевих бюджетів у 2019 році.

 3.2. При уточненні дохідної частини фінансово спроможних місцевих бюджетів за підсумками кварталу та наступних звітних періодів 2019 року передбачати кошти у вигляді іншої субвенції районному бюджету на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я, культури та освіти району.      

  1. Контроль за  виконанням  розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 

Голова                                                                                              І.ГРИСЬ

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини