Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 06.04.2012 №44/01-09

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

доручЕННЯ

ГОЛОВИ районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

6 квітня 2012 року             Старий Самбір  

 

За результатами особистого прийому громадян В.Губицьким –

заступником голови Львівської облдержадміністрації

 

                            44/01-09

В.Брицькому

 

1. Розглянути питання приведення стану приміщення Міженецького дитячого садка, який перебуває на балансі Міженецької сільської ради, до санітарних вимог. Про пропозиції щодо вирішення даного питання інформувати голову райдержадміністрації.

Термін : до 12 квітня 2012 року

 

Г.Павлечко

2. Розглянути звернення гр.І.Юрків, жительки м.Старий Самбір щодо виплати їй компенсації за соціальні послуги інваліду І групи. Про результати розгляду інформувати заявника та голову райдержадміністрації.

Термін: до 12 квітня 2012 року

І.Грисю

3. Відповідно до  ст.88 Бюджетного Кодексу України  забезпечити в повному обсязі фінансування дошкільних закладів, які перебувають на балансі міської ради у 2012 році.

Термін : постійно

4. Здійснити заходи щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі працівникам дошкільних закладів та систематичної оплати за використані дошкільними установами енергоносії.

Термін: до 12 квітня 2012 року

5. Підготувати відповідне звернення до управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації з приводу підвищення акредитації Нижанковицького ліцею для підготовки професій столяра IV розряду

 

Термін : до 12 квітня

П.Юрчику

6. Провести обстеження стану приміщень Народного дому  в с.Страшевичі, щодо відновлення опалення, ремонту даху Народного дому в  с.Созань та капітального ремонту приміщення Народного дому  в с.Волошиново. Про пропозиції щодо вирішення даних питань інформувати Страшевицьку, Волошинівську сільські ради та голову райдержадміністрації

Термін: до 12 квітня 2012 року

 

М.Масляку

7. Підготувати звернення до Служби автомобільних доріг у Львівській області:

- Про проведення капітального ремонту дороги Старий Самбір – Кобло.

- Щодо включення в план проведення ремонтів на 2012 рік  ділянки дороги Мігово-Добромиль.

- Про проведення ремонту дороги Смільниця-Старий Самбір.

Термін : до 12 квітня 2012 року

 

8. Підготувати звернення  до керівництва Львівської залізниці з питання відновлення рейсів поїзда сполучення Самбір-Нижанковичі та  з пропозицією продовження  маршруту поїзда сполучення Самбір-Старжава до смт. Нижанковичі.

Термін : до 12 квітня 2012 року

 

9. Підготувати звернення до голови Хирівської міської ради І.Голубця з пропозицією розглянути питання про використання майна та земельної ділянки колишнього військового містечка в м. Хирів ПП «Львівнадраресурс» на черговій сесії міської ради та прийняти відповідне рішення.

Термін: до 12 квітня 2012 року

 

10. По фактах зривів маршрутів пасажирськими перевізниками в межах району систематично інформувати Конкурсний комітет облдержадміністрації з питань здійснення пасажирських перевезень

Термін: постійно

 

А.Хомичу

11. Розглянути питання будівництва підвідного газопроводу від с.Страшевичі до с.Кобло. Про прийняте рішення інформувати Страшевицьку сільську раду та голову райдержадміністрації.

Термін: до 12 квітня 2012 року

А.Яворському

12. Підготувати звернення до Львівської дирекції протипаводкового захисту щодо проведення робіт з відновлення берегоукріплення потоку Олений в с.Стрілки.

Термін : до 12 квітня 2012 року

 

13. Підготувати звернення до Львівської облдержадміністрації з питання виділення коштів для завершення робіт з відновлення комунального моста через р.Дністер в с.Стрілки по вул. Дністровій, який був зруйнований паводком у 2008 році

Термін : до 12 квітня 2012 року

 

С.Маковському

14. Розглянути звернення О.Гуменчик, жительки с.Зоротовичі щодо виплати їй преміальних до Дня вчителя. Про результати розгляду проінформувати заявницю та голову райдержадміністрації.

15. Підготувати відповідне звернення до управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації з приводу підвищення акредитації Нижанковицького ліцею для підготовки професій столяра IV розряду

16. Розглянути звернення Г.Рурич, жительки с.Стрілки щодо незаконного звільнення її з посади нічної няні навчального комплексу Стрілківської школи інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Про результати розгляду інформувати заявника та голову райдержадміністрації.

Термін : до 12 квітня 2012 року

В.Дублянку

17. Підготувати звернення до голови Львівської обласної держадміністрації М.Костюка про виділення коштів з обласного бюджету на будівництво тренажерного майданчика для інвалідів у Старосамбірському районі.

Термін : до 12 квітня 2012 року

Головам сільських, селищних, міських

 рад

18. В рамках проведення місячника благоустрою ліквідувати усі самовільні сміттєзвалища на території Старосамбірського району. Про проведену роботу інформувати голову райдержадміністрації.

Термін : до 1 травня 2012 року

 

І.Кілику

19. Підготувати та розмістити в комунальних засобах масової інформації звернення щодо надання спонсорської допомоги для будівництва пам’ятного знаку воїнам УПА в м.Хирів та пам’ятника Д.Хадаю-сотнику УПА в с.Княжпіль

Термін: до 12 квітня 2012 року

 

 

          Валерій Стрижак

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено