Старосамбірська

районна державна адміністрація

Рішення Колегії №11/02-30 від 24.07.2019

   Про виконання Програми соціально-економічного

   і культурного розвитку Старосамбірського району

   у першому півріччі  2019  року

 

   Заслухавши доповіді  начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., т.в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Гриб З.А., генерального директора КНП СРР «Старосамбірська центральна районна лікарня» Медведя І.О., в.о. головного лікаря  КНП СРР «Добромильська районна лікарня» Урбанович О.Я, директора КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги»   Савенка В.О., т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вечорки Л.М., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у першому півріччі 2019 року», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що впродовж першого півріччя 2019 року в районі були реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

Підприємства промисловості в січні-травні 2019 року реалізували продукції на суму 145,0 млн  грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 32,2 млн грн (28,6%).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 1878,8 гривень.

В галузі сільського господарства району господарську діяльність здійснюють: 25 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом, 9 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом і тваринництвом та 4 сільськогосподарські кооперативи, 3 державні підприємства та 4 сімейні ферми.

Протягом першого півріччя 2019 року сільськогосподарськими підприємствами  вироблено 145,9 тонн молока, що становить 112,8% до періоду минулого року; 61,3 тонн м’яса, що становить 143,2 % до періоду минулого року; реалізовано 123,6 тонн молока, що становить 104,3 % до періоду минулого року та м’яса у живій вазі 13,1 тонни, що становить 80,4 % до періоду минулого року.

В травні 2019 року на території всіх місцевих рад було проведено інвентаризацію поголів’я усіх сільськогосподарських тварин, що зумовило збільшення звернень на отримання дотації за утримання молодняку ВРХ.

У 2019 році передбачено фінансову підтримку з районного бюджету в  сумі 50,0 тис. грн   на  підтримку розвитку сімейних ферм .

Протягом січня – червня 2019 року пройшли державну реєстрацію 143 суб’єкти підприємницької діяльності, що більше відповідного періоду минулого року на 18,2%, з яких 118 - фізичні особи, 25 - юридичні (за відповідний період минулого року  - 121, з них  106 - фізичні, 15 - юридичні).

Забезпечується  вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги  скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філіями «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися  роботи з експлуатаційного утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Впродовж січня-червня 2019 року в районі забезпечено надходження до зведеного бюджету на загальну суму 213,8 млн грн,  що  більше відповідного періоду минулого року на 61,3 млн грн (40,2%).

У  січні-червні 2019 року призначено та виплачено державної соціальної допомоги 14624 малозабезпеченим сім'ям та допомоги сім'ям з дітьми в сумі 83,8 млн гривень.

Станом на 1липня 2019 року призначені житлові субсидії 1668 сім'ям на суму 21,0 млн грн , з них на придбання твердого пічного побутового палива 568 сім’ям на суму 17929,4 тис. гривень.

Забезпечувалося  надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району,  Колегія районної державної адміністрації: 

ВИРІШИЛА:

1.Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., т.в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Гриб З.А., генерального директора КНП СРР «Старосамбірська центральна районна лікарня» Медведя І.О., в.о. головного лікаря  КНП СРР «Добромильська районна лікарня» Урбанович О.Я., директора КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги»                   Савенка В.О., т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вечорки Л.М., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у І півріччі 2019 року», прийняти до відома.

  1. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

2.1. Впродовж 2019 року вживати заходи для забезпечення динамічного розвитку відповідних галузей територіально-господарського комплексу району та в межах виділених асигнувань, забезпечувати виконання заходів  Програми соціально-економічного та культурного розвитку району.

2.2. Забезпечити виконання робіт та  своєчасне освоєння коштів  державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки та коштів обласних та районних програм.

2.3. До 30.11.2019 опрацювати та подати в райдержадміністрацію пропозиції об’єктів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розвитку у Львівській області в 2020 році. Враховуються проекти вартістю: будівництво не менше 5,0 млн грн, закупівля товарів, робіт, послуг – не менше 1,0 млн грн, з наявною проектно-кошторисною документацією.

2.4. До 10 жовтня 2019 року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері діяльності) за 9 місяців 2019 року та матеріали мультимедійного супроводу.

2.5. До 1 листопада 2019 року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію для підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік з таких питань:

- Основні тенденції розвитку галузі (сфери діяльності) у 2019 році, в тому числі у контексті загальнодержавного розвитку, реалізації обласних та районних цільових програм та Стратегії сталого розвитку Старосамбірського району до 2020 року.

- Основні проблеми і невирішені питання розвитку галузі (сфери діяльності) та заходи, які здійснювались щодо їх розв’язання.

- Пріоритетні завдання та ключові заходи, спрямовані на реалізацію пріоритетних завдань галузі (сфери діяльності) на 2020 рік.

  1. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Петрівській Л.І. спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебаком С.І. підготувати звернення до Старосамбірської районної ради про внесення до порядку денного чергової сесії районної ради питання про збільшення фінансування районної комплексної Програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю.
  2. В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А. підготувати звернення до Львівської облдержадміністрації щодо проблем із забезпеченням закладів освіти району паливом на опалювальний період 2019/20 років.
  3. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

 5.1. Забезпечити виконання робіт та  своєчасне освоєння коштів  бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки.

  5.2. Впродовж липня-вересня 2019 року підготувати та подати запити для виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища у Львівській області на 2016 – 2020 роки.

  1. Начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляку М.С. у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення Колегії.
  2. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 

Голова Колегії                                                            І.ГРИСЬ  

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено