Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №221/01-04 від 02.07.2019

Про  організацію  та  проведення  заходів

з відбору та призначення військовозобов’язаних

до  складу  команд  (підрозділів)

територіальної  оборони  на  території

Старосамбірського району

 

  Відповідно до статті  6, пункту 9 частини 1 статті 13, пунктів 1, 4 статті 27, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Законів України: «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», враховуючи лист Старосамбірського районного військового комісаріату  від 12.06.2019  №1187, з метою підготовки та проведення заходів з відбору та призначення військовозобов’язаних до складу команд (підрозділів) територіальної оборони, переважно з числа працюючих на підприємствах, (установах) Старосамбірського району, незалежно від форм власності:

  З О Б О В’ Я З У Ю:

  1. Керівників бюджетних установ, підприємств, організацій, закладів освіти та охорони здоров'я спільно зі Старосамбірським районним військовим комісаріатом:

-  провести відбір та призначення військовозобов’язаних до складу команд (підрозділів) теріторіальної оборони, переважно з числа працюючих на відповідних підприємствах, (установах) Старосамбірського району;

- провести роботу з військовозобов’язаними працівниками щодо підписання ними контрактів на проходження служби у військовому резерві з підрозділами територіальної оборони (в межах їх адміністративно-територіального розміщення).

  1. Головного спеціаліста з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Пальну С.С. узгодити проведення спільних нарад з керівниками бюджетних установ, підприємств, організацій, закладів освіти, охорони здоров'я та районного військового комісаріату (районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки) з метою роз’яснення порядку проходження служби у військовому резерві та порядку проходження навчальних зборів.
  2. Затвердити Спільний план агітаційно-роз’яснювальної роботи Старосамбірської районної державної адміністрації та Старосамбірського районного військового комісаріату  (територіального центру комплектування та соціальної підтримки) щодо залучення резервістів та військовозобов’язаних на навчальні збори, згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова                                                            Іван ГРИСЬ

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 2 липня  2019 року

№221/01-04                                                                         

 

 

 

 

 

 

СПІЛЬНИЙ ПЛАН

 

агітаційно-роз’яснювальної роботи Старосамбірської районної державної адміністрації

та Старосамбірського районного військового комісаріату

(територіального центру комплектування та соціальної підтримки)

щодо залучення резервістів та військовозобов’язаних на навчальні збори

 

 

 

 

 

м. Старий Самбір

 

 

 

 

                      

       
 

ПОГОДЖУЮ:

Голова Старосамбірської районної
державної адміністрації керівник районної
військово-цивільної адміністрації

                                                        І. ГРИСЬ

2 2 липня 2019 року

 
 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Військовий комісар

Старосамбірського районного військового комісаріату (ТЦК та СП)

підполковник

                                                                                                      А.БУРАК

2 липня 2019 року

 
 

 

 

 

 

 

 

 

з/п

Сплановані заходи

Термін виконання

Відповідальні виконавці

Відмітка про виконання

1

2

3

4

5

І. Підготовчі заходи

1

Координаційна нарада із залученням міських, селищних, сільських голів щодо організації агітаційно-роз’яснювальної роботи по залученню резервістів та військовозобов’язаних на навчальні збори. Визначення основних завдань та напрямків роботи.

 

ВК РВК, командир в/ч А 7076

 

2

Координаційні наради в районній державній адміністрації щодо організації агітаційно-роз’яснювальної роботи із залучення резервістів та військовозобов’язаних на навчальні збори. Визначення основних завдань та напрямків роботи.

 

ВК РВК, командир в/ч А 7076

 

ІІ. Виконання спільних заходів

3

Проведення наради за участю голови райдержадміністрації (керівника районної військово-цивільної адміністрації), військового комісара районного військового комісаріату (ТЦК та СП) щодо роз’яснення порядку проходження служби у військовому резерві та проходження навчальних зборів.

 

ВК РВК, командир в/ч А 7076

 

4

Проведення наради за участю голови райдержадміністрації (керівника районної військово-цивільної адміністрації), військового комісара районного військового комісаріату (ТЦК та СП), командира в/ч А 7076 щодо роз’яснення порядку проходження служби у військовому резерві та проходження навчальних зборів.

 

ВК РВК, командир в/ч А 7076

 

5

Розробка та затвердження зразків рекламної продукції з агітації резервістів та військовозобов’язаних на проходження служби у військовому резерві.

 

ВК РВК, командир в/ч А 7076, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування

 

6

Проведення та подання розрахунків а виготовлення рекламної продукції.

 

Командир в/ч А 7076, ВК РВК

 

7

Розміщення рекламної продукції у населених пунктах району.

 

Командир в/ч А 7076, ВК РВК, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування

 

8

Розміщення у соціальній мережі FACEBOOK військового комісаріату району та на сайтах районної державної адміністрації, місцевих рад інформації щодо героїчних вчинків та прикладів самовідданого виконання військового обов’язку військовослужбовцями-учасниками АТО/ООС, які демобілізовані та отримали поранення під час бойових дій і яким запропоновано укласти контракти для проходження служби у військовому резерві, проходження навчальних зборів.

 

Командир в/ч А 7076, ВК РВК, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування

 

9

Проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів за участю представників військового комісаріату, органів місцевої влади, депутатського корпусу, трудових колективів, громадських та релігійних організацій, діячів науки та культури з метою формування у військовозобов’язаних, звільнених з військової служби позитивного ставлення до продовження служби у військовому резерві, проходження навчальних зборів.

 

Командир в/ч А 7076, ВК РВК, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування

 

10

Розміщення у засобах масової інформації району агітаційних матеріалів спрямованих на популяризацію служби у військовому резерві, проходження навчальних зборів із залученням демобілізованих військовослужбовців та тих, які були поранені в ході бойових дій.

 

Командир в/ч А 7076, ВК РВК, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування

 

11

Зустрічі з військовозобов’язаними на підприємствах, установах та організаціях району щодо рекламування проходження служби у військовому резерві.

 

командир в/ч А 7076, ВК РВК

 

12

Проведення загальних зборів з молодіжними організаціями району з агітації про проходження служби у військовому резерві.

 

Командир в/ч А 7076, ВК РВК, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування

 

13

Зустрічі з військовозобов’язаними в центрі зайнятості району щодо рекламування проходження служби у військовому резерві.

 

командир в/ч А 7076, ВК РВК, керівник центру зайнятості

 

14

Проведення загальних зборів з ветеранськими організаціями ветеранів АТО, ООС району з агітації резервістів та військовозобов’язаних на проходження служби у військовому резерві.

 

командир в/ч А 7076, ВК РВК, керівництво навчальних закладів

 

15

Проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи серед студентської молоді у навчальних закладах району, щодо проходження служби у військовому резерві.

 

командир в/ч А 7076, ВК РВК

 

16

Підготовка радіопередач та розміщення на радіо агітації щодо проходження служби у військовому резерві.

 

Командир в/ч А 7076, ВК РВК, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування

 

17

Організація роботи щодо спонукання державних службовців установ та організацій району придатних для проходження служби у військовому резерві підписати контракт за місцем мешкання про проходження служби у військовому резерві у військовій частині А7076.

 

командир в/ч А 7076, ВК РВК, керівники державних установ та організацій

 

ІІІ. Підведення підсумків

18

Підведення підсумків проведення зборових заходів, з нагородженням кращих резервістів грамотами, цінними подарунками, відзнаками, тощо від керівництва Міністерства оборони, обласної, районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

 

Голова РДА, ВК РВК, командир в/ч А 7076

 

19

Розгляд результатів проведеної роботи з наданням оцінки посадовим особам щодо виконаних заходів, аналізом проблемних питань та визначенням шляхів їх вирішення.

 

Голова РДА, ВК РВК, командир в/ч А 7076

 

20

Висвітлення результатів роботи щодо проведених зборових заходів військової частини та підрозділів територіальної оборони у засобах масової інформації.

 

Голова РДА, ВК РВК, командир в/ч А 7076

 

 

 

   Керівник апарату                                                                          М. ГОД                           

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини