Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №216/01-04 від 26.06.2019

Про вручення нагрудних знаків

«Знак пошани» та посвідчень до нього

     Відповідно до статті  6, пункту 9 частини 1 статті 13, пунктів 1, 4 статті 27, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи лист Старосамбірського районного військового комісаріату від 21.06.2019 №1230, з метою організації доставки членів сімей військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції та операції Об'єднаних сил до міста Львова для участі в урочистому врученні нагрудних знаків:   

  1. Старосамбірському районному військовому комісаріату повідомити членів сімей військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції та операції Об'єднаних про проведення урочистого вручення нагрудних знаків «Знак пошани» у будинку офіцерів м. Львів, вулиця Театральна, 22.
  2. Т.в.о. начальника відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації Багряк Н.А. забезпечити надання транспортного засобу для перевезення шістьох чоловік до місця проведення урочистого  вручення нагрудних знаків «Знак пошани» у будинку офіцерів 27 червня 2019 року м. Львів, вулиця Театральна, 22 та у зворотному напрямку.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 Голова                                                                                  І.М.Грись

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини