Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №198/01-04 від 14.06.2019

Про внесення змін до показників

районного бюджету Старосамбірського

району на 2019 рік

     Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Старосамбірської районної ради від 20 грудня 2018 року №471 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2019 рік», враховуючи рішення Терлівської сільської ради  від 11.06.2019  №440  «Про внесення змін до бюджету Терлівської сільської ради на 2019 рік», з метою виплати заробітної плати працівникам ФАПів, що не ввійшли в спроможну мережу комунального некомерційного підприємства    Старосамбірської районної ради «Добромильська  районна лікарня»:   

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського  району   на 2019 рік:

 1.1. Збільшити дохідну частину загального фонду  районного бюджету за кодом бюджетної класифікації доходів 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 67840 (Шістдесят сім  тисяч вісімсот сорок) гривень.

  1.2. Збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету за КПКВК 0212112 «Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами» КЕКВ 2610               «Субсидії  та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 67840 (Шістдесят сім тисяч вісімсот сорок) гривень, головний розпорядник коштів - Старосамбірська районна державна адміністрація. 

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Петрівська Л.І.), внести відповідні зміни до районного бюджету з подальшим затвердженням на сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахування внесених змін.
  2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Дякун У.Я. внести відповідні зміни в кошторисні призначення.
  3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства Старосамбірської  районної  ради  «Добромильська районна лікарня»     Медвідю І.О. внести відповідні зміни та забезпечити цільове використання коштів.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 

Голова                                                                        І.М.Грись                       

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини