Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №196/01-04 від 13.06.2019

Про виділення коштів

з районного бюджету

     Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  рішення  Старосамбірської районної ради від 16 квітня 2019 року №507 «Про внесення змін до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2019 рік», протоколу засідання комісії для визначення переліку сільськогосподарських виробників, які мають право на використання коштів з районного бюджету від 19 квітня 2019 року, з метою виконання заходів «Програми сприяння розвитку агропромислового комплексу на 2019 рік»:

  1. Начальнику відділу фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Дякун У.Я.  виділені кошти з районного бюджету в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень перерахувати на рахунок  ПП Коваля Мирона Михайловича для придбання елітних нетелів джерсійської породи.
  2. ПП Ковалю Мирону Михайловичу подати звіт про використання коштів у відділ фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації до 31 грудня 2019 року, з метою недопущення неефективного та нецільового використання коштів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                      І.М.Грись

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини