Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 26.03.2012 №105/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

26 березня  2012  року          м. Старий Самбір                      №105/01-01

Про надання дозволу для виготовлення містобудівної документації - проекту детального плану території

Відповідно до п.5 ч.1 ст..13, ст..20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.8, ст.10, ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.7, ст.8, ст.13 Закону України «Про основи містобудування»:

1. Надати Сичу Анатолію Петровичу, жителю с.Великосілля  Старосамбірського району Львівської області дозвіл на виготовлення містобудівної документації - проекту детального плану території земельної ділянки площею 0,1000га для обслуговування нежитлової будівлі (конюшня) по вул.Лесі Українки, 41 с.Великосілля  Старосамбірського району Львівської області.

2. Фінансування робіт з виготовлення проекту містобудівної документації детального плану території земельної ділянки площею 0,1000га для обслуговування нежитлової будівлі (конюшня) по вул.Лесі Українки, 41 с.Великосілля  Старосамбірського району Львівської області здійснити за рахунок коштів гр.Сича Анатолія Петровича, жителя с.Великосілля  Старосамбірського району Львівської області.

3. Після розроблення та проведення громадських слухань подати зазначений детальний план території на затвердження районній державній адміністрації.

4. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації (І.Кілик) у двотижневий термін опублікувати розпорядження з прогнозованими наслідками його прийняття у засобах масової інформації та на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д.Цегенько             

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено