Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №182/01-04 від 06.06.2019

Про нову редакцію назви об'єкту

Відповідно до абзацу другого пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 №106 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, враховуючи лист Добромильської міської ради від 20.03.2019 №42, з метою забезпечення ефективного та раціонального освоєння коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2019 році, враховуючи їх цільове призначення, передбачених розпорядженнями  Кабінету Міністрів України:  від 5 грудня 2018 року № 934-р “Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”,  від 23 січня 2019 року №39-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»:

1. Викласти назву об'єкту “Реконструкція площі Героїв Небесної Сотні у м. Добромиль Старосамбірського району” в такій редакції: “Реконструкція площі Ринок, 1 м. Добромиль Старосамбірського району”.

2. Добромильській міській раді (Петрик Ю.О.) забезпечити цільове, ефективне та раціональне освоєння коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

3. Контроль за виконанням розпорядженням покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                       І.М.Грись

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини