Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №47/01-10 від 30.05.2019

Про створення робочих груп для

проведення  подвірного обстеження

поголів’я  сільськогосподарських

тварин в  господарствах населення

        На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 17.05.2019 №18/0/6-19:

  1. Створити робочі групи для проведення подвірного обстеження   поголів’я сільськогосподарських тварин в господарствах населення району до складу яких включити:

   - Курій Ярослав Петрович - начальник відділу агропромислового розвитку Старосамбірської районної державної адміністрації;

     - Чопко Наталя Володимирівна - головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Старосамбірської районної державної адміністрації;

         - Представники Старосамбірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області,  районної державної лікарні  ветеринарної медицини, за згодою;

          - Представники органу місцевого самоврядування, за згодою.

  1. Провести  подвірне  обстеження поголів’я сільськогосподарських тварин у господарствах населення району станом на 01.06.2019 згідно графіку, що додається.

                                                                                Термін: до 20 червня 2019 року

  1. Матеріали про результати проведення подвірного обстеження поголів’я сільськогосподарських тварин сформувати у зведену відомість та надати до департаменту агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації.

                                                                                 Термін: до 25 червня 2019 року

  1. Контроль за виконанням доручення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р..

 

                                                                                               Іван Грись

 

                                       Додаток

                                       до доручення голови райдержадміністрації

                                      30 травня 2019 року №47/01-10

 Графік проведення подвірного обстеження поголів’я

сільськогосподарських тварин у господарствах населення району

 

 

 

 

 

№ з/п

Назва                                                                    сільської, селищної та міської рад

Дата проведення

Представники робочої групи

відділ АПР

управління Держпродслужби

1

Білицька сільська рада

30.05.2019

Курій Я.П.

Ощипок М.Б.

2

Волошинівська сільська рада

30.05.2019

Курій Я.П.

Ощипок М.Б.

3

Великосільська сільська рада

30.05.2019

Чопко Н.В

Волошина М.М.

4

Великолінинська сільська рада

30.05.2019

Чопко Н.В

Блажно О.В.

5

Верхньолужоцька сільська рада

31.05.2019

Курій Я.П.

Голик Р.В

6

Тершівська сільська рада

31.05.2019

Курій Я.П.

Волошина М.М.

7

Головецька сільська рада

31.05.2019

Чопко Н.В

Нагина В.І

8

Грозівська сільська рада

31.05.2019

Чопко Н.В

Нагина В.І

9

Волянська сільська рада

03.06.2019

Курій Я.П.

Голик Р.В

10

Страшевицька сільська рада

03.06.2019

Курій Я.П.

Голик Р.В

11

Княжпільська сільська рада

04.06.2019

Курій Я.П.

Дикий В.І.

12

Добромильська сільська рада

04.06.2019

Курій Я.П.

Дикий В.І.

13

Ріпянська сільська рада

04.06.2019

Чопко Н.В

Нагина В.І

14

Мшанецька сільська рада

04.06.2019

Чопко Н.В

Нагина В.І

15

Нижанковицька селищна рада

05.06.2019

Курій Я.П.

Дубняк П.О.

16

Новоміська сільська рада

05.06.2019

Чопко Н.В

Сулиба З.Г.

17

Тур’ївська сільська рада

06.06.2019

Курій Я.П.

Лутчин Г.В.

18

Скелівська сільська рада

06.06.2019

Чопко Н.В

Вовчко В.П

19

Чаплівська сільська рада

06.06.2019

Чопко Н.В

Вовчко В.П

20

Солянуватська сільська рада

07.06.2019

Курій Я.П.

Дикий В.І.

21

Трушевицька сільська рада

07.06.2019

Курій Я.П.

Дубняк П.О.

22

Старосолянська селищна рада

07.06.2019

Чопко Н.В

Кавалець Л.М.

23

Мурованська сільська рада

07.06.2019

Чопко Н.В

Кавалець Л.М.

24

Стрільбицька сільська рада

10.06.2019

Курій Я.П.

Блажно О.В.

25

Стрілківська сільська рада

10.06.2019

Чопко Н.В

Лутчин Г.В.

26

Тисовицька сільська рада

10.06.2019

Чопко Н.В

Лопушанський В.М

27

Терлівська сільська рада

11.06.2019

Курій Я.П.

Роман В.В

28

Тернавська сільська рада

11.06.2019

Чопко Н.В

Дикий В.І.

29

Великосушицька сільська рада

12.06.2019

Курій Я.П.

Роман В.В

30

Старявська сільська рада

12.06.2019

Чопко Н.В

Роман В.В

31

Міженецька сільська рада

13.06.2019

Курій Я.П.

Дубняк П.О.

32

Торчиновицька сільська рада

13.06.2019

Чопко Н.В

Созанський С.С.

33

Старосамбірська міська рада

13.06.2019

Чопко Н.В

Волошина М.М.

34

Слохинівська сільська рада

14.06.2019

Чопко Н.В

Роман В.В

35

Хирівська міська рада

14.06.2019

Чопко Н.В

Роман В.В

36

Топільницька сільська рада

14.06.2019

Курій Я.П.

Лутчин Г.В.

37

Ясенице-Замківська сільська рада

14.06.2019

Курій Я.П.

Лутчин Г.В.

 

Начальник відділу                                                                                    Я.П.Курій       

 

                   

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини