Старосамбірська

районна державна адміністрація

Рішення Колегії №10/02-30 від 21.05.2019

Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та

учнівської молоді району в літній період 2019 року

Заслухавши доповідь  в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А. «Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2019 року», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що на виконання приписів Старосамбірського районного управління ГУ ДПСС у Львівській області, Старосамбірського РВ  ГУ ДСНС України у Львівській області та проведення кампанії з оздоровлення дітей в літній період 2019 року необхідно кошти на стаціонарний табір «Карпати» с.Стрілки, яких в бюджеті немає. Зважаючи на ситуацію, яка склалася, Колегія райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А. «Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2019 року», прийняти до відома.
  2. Відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А.):

2.1. Звернутися  до 1 грудня 2019 року в Старосамбірську районну раду щодо передбачення у районному бюджеті коштів на виконання вимог пожежної безпеки, санітарного законодавства для оздоровлення дітей в літній період 2020 року в стаціонарному таборі «Карпати» с.Стрілки.

2.2. Забезпечити освоєння виділених коштів Старосамбірською районною радою для зазначених вимог пожежної безпеки, санітарного законодавства та оздоровлення дітей в літній період 2020 року.

2.3. Підготувати у двотижневий термін проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення Колегії.

  1. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                     І. М. Грись

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено