Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №148/01-04 від 13.05.2019

Про організацію проведення обліку

дітей та роботи щодо охоплення

навчанням дітей і підлітків шкільного

віку в Старосамбірському районі у 2019 році

 

  Відповідно до статті 6, пункту 6 статті 13, пункту 1 статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 12 Закону України «Про освіту», статей 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.05.2008 №449/0/5-08 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей та підлітків шкільного віку в районах і містах Львівської області», з метою повного і своєчасного обліку дітей і підлітків шкільного віку, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти:

  1. Відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А..), службі у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О.С.), Старосамбірському відділенню поліції Самбірського відділу ГУНП у Львівській області (Захарчик С.В.):

  1.1.Розробити спільні заходи щодо охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку для здобуття повної загальної середньої освіти.

  1.2 Відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А.) забезпечити виконання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684.

  1. Координацію роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку доручити відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А.).
  2. Затвердити перелік територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами району, що додається.
  3. Призначити уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку з числа працівників:

        - підприємств житлового господарства, міських, селищних і сільських рад;

        - житлово-будівельних та житлових кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, гуртожитків, відомчих будинків;

        - загальноосвітніх навчальних закладів;

        - органів внутрішніх справ, служби у справах дітей.

  1. Створити робочу групу з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку з числа уповноважених осіб згідно з додатком.
  2. До 22.05.2019 керівнику робочої групи (Пупа Р.Р.) провести настановну нараду для членів робочої групи з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі.
  3. Сільським, селищним, міським головам:

 7.1. Організувати на підставі списків первинного обліку громадян, що зберігаються у підприємствах житлового господарства, правліннях житлово-будівельних кооперативів, об’єднань (товариств) співвласників багатоквартирних будинків, роботу щодо складання списків дітей і підлітків шкільного віку за встановленою формою, окремо на дітей яким до 1 вересня 2019 року виповнюється 5 років і дітей і підлітків, яким до 1 вересня 2019 року виповнюється 6-18 років   (на кожен рік народження окремо) в розрізі мікрорайонів шкіл в електронному вигляді та два примірники в друкованому вигляді.

 7.2. До 22.05.2019 провести звірку вулиць, які закріплені за підприємствами житлового господарства та школами і представити у відділ освіти райдержадміністрації діючий реєстр житлового фонду району та надати повну інформацію про дислокацію приватних, відомчих будинків, гуртожитків, житлово-будівельних кооперативів.

  7.3.  До 10.08.2019 подати складені та узгоджені, у встановленому порядку, списки у відділ освіти райдержадміністрації.

  1. Відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А..):

 8.1. До 20.08.2019 подати уточнені списки дітей і підлітків шкільного віку на затвердження у районну державну адміністрацію.

 8.2. До 23.08.2019 затвердженні списки дітей і підлітків шкільного віку подати закладам освіти району згідно з їх закріпленням за територіями обслуговування.

  8.3. До 05.09.2019 забезпечити, на підставі поданих списків, перевірку навчання учнів у загальноосвітньому навчальному закладі  до навчального закладу.

  8.4. До 10.09.2019 сформувати списки учнів, які здобувають загальну середню освіту в інших навчальних закладах.

  8.5. До 13.09.2019 сформувати списки учнів, місце навчання яких не встановлено та подати їх в службу у справах дітей.

  1. Старосамбірському відділенню поліції Самбірського відділу ГУ НП у Львівській області (Захарчик С.В.),службі у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О.С.) надавати необхідну допомогу закладам освіти в організації обліку дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на території району та до 10.10.2019 подати голові робочої групи розширену інформацію про дітей, місце навчання яких не встановлено.
  2. До 10.10.2019 відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А.), службі у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О.С.) підготувати звіти про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі та подати голові робочої групи.
  3. За результатами проведеної роботи з питань охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку провести у жовтні 2019 року засідання Координаційної ради.
  4. Комунальному закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» (Скипакевич Г.В..) забезпечити організацію обліку та складання списків дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, а також тих, які не можуть навчатися за висновками обласної психолого-медико-педагогічної консультації.
  5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                 І.М. Грись

   

                                                               Затверджено

                                                                розпорядження голови

                                                                райдержадміністрації

                                                                13 травня 2019 року №148/01-04

 

Перелік територій обслуговування, закріплених за

загальноосвітніми навчальними  закладами району

 

Назва міських, сільських, селищних рад

Назва населених пунктів та вулиць

Назва навчального закладу

Старосамбірська міська рада

м. Старий Самбір:

вул. Б.Хмельницького, В.Великого, Вишневий перевулок, Вітовського, Гагаріна, Гайова, Героїв Берестечка, Гоголя, Дашо, Дністрова, Довбуша, Дрогобицька, Дрогобицька - бічна, Заньковецької, Зарічна, Зелена, Зиблікевича, І.Франка, В.Івасюка, Козацька, Коновальця, Коцюбинського, Крута, Л.Галицького, Б.Лепкого.

ОЗНЗ «Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області»

Старосамбірська міська рада

м. Старий Самбір:                        вул. Л.Українки, Листопадова, Мазепи, Миру, Молодіжна, Нагірна, О.Ольжича, Орла, Героя України Богдана Сольчаника, Промислова, пл. Ринок, Ровдича, Сагайдачного, Садова, С.Бандери, Січових Стрільців, Сонячна, Стефаника, Чайковського, Чорновола, Шевченка, Шевченка - бічна, Шептицького, Шухевича, Яблунева.

Старосамбірська ЗСШ №2 І-ІІІ ст.

Добромильська міська рада

м.Добромиль:

 вул. Л.Галицького, Мазепи, Хирівська, Грушевського, Пасічна, Чехова, Салінарна, Хмельницького, Річна, Симоненка, Торгова, Січових Стрільців, Базарна, В.Івасюка, В.Стуса, площа Ринок, Міцкевича, Садова, Замкова, Л.Українки, Гоголя, Зелена, Листопадова, Садова, Замкова, Довбуша, Островського, Гастелло, Спортивна, Вишнева, Пасічна, Сагайдачного, Галана, О.Кобилянської, Лисенка, Щорса, Мічуріна. 

ОЗНЗ –ЗСШ І-ІІІ ст.              м. Добромиль


Хирівська міська рада

м.Хирів:                     вул.Дорошенка, Б.Хмельницького, Самбірська,Добромильська, Січових Стрільців, Галана, Шептицького, Залізнична, Шевченка, Злуки, Шевченка – бічна, Я.Мудрого, Л.Українки, 9-го Травня, Садова, Стефаника, Стуса, Гагаріна, Крушельницької, В.Великого, В.Івасюка, Коцюбинського, Шкільної, пл.Галицька, Левицького, Стадіонна, Миру, Полуботка, І.Франка.

ОЗНЗ – ЗСШ І-ІІІ ст.            м.  Хирів


Старосолянська селищна рада

смт Стара Сіль, с. Стара Ропа, с. Тварі

Старосолянський НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ,

ЗСШ І-ІІ ст. с. Стара Ропа

Білицька сільська рада

с. Біличі

ЗСШ І-ІІ ст.с. Біличі

Великосільська сільська рада

с. Великосілля, с.Потік, с.Соснівка, с.Тиха

ЗСШ І-ІІ ст. с. Великосілля

Верхньолужоцька сільська рада

с. Верхній Лужок, с.Бусовисько

ЗСШ І-ІІ ст. с. Верхній Лужок,

ЗСШ І-ІІ ст.

с.  Бусовисько

Великолінинська сільська рада

с.Велика Лінина, с.Лаврів

 

НВК ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ с.Велика Лінина»

Великосушицька сільська рада

с.ВеликаСушиця, с.Буньковичі, с.Заріччя

ЗСШ І-ІІ ст. с. Велика Сушиця

Волошинівська сільська рада

с.Волошиново, с.Росохи

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Волошиново

Волянська сільська рада

с.Воля

ЗСШ І-ІІ ст. с. Воля.

Головецька сільська рада

с.Головецько, с.Бабино, с.Гвоздець

ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Головецько

Грозівська сільська рада

с.Грозьово, с.Виців

ЗСШ І-ІІ ст. с. Грозьово

Княжпільська сільська рада

с.Княжпіль, с.Велике, с.Мігово, с.Кропивник

Філія ОЗНЗ – ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль –

 с. Княжпіль

Філія ОЗНЗ – ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль -  с.Мігово

Мшанецька сільська рада

с. Мшанець, с.Галівка, с.Плоске

ЗСШ  І-ІІІ ст.   

с.  Головецько

Мурованська сільська рада

с.Муроване, с.Березів, с.Тарнавка, с.Шумина

ЗСШ  І-ІІ ст.

с. Муроване

Ріп’янська сільська рада

с.Ріп’яно, с.Дністрик, с.Смеречка

ЗСШ І-ІІ ст. с. Ріп’яно

Скелівська сільська рада

с.Скелівка, с.Глибока,с.Засадки

НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Скелівка

Слохинівська сільська рада

с.Слохиня, с.Городовичі, с.Поляна, с.Сливниця

ЗСШ І-ІІ ст. с. Городовичі

Солянуватська сільська рада

с.Солянуватка, с.Губичі

ЗСШ І-ІІ ст.                     ім. Б. Цицика

с.Солянуватка

Стар’явська сільська рада

с.Стар’ява, с.Лопушниця, с.Катино

НВК ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с.Стар’ява,

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Лопушниця

Страшевицька сільська рада

с.Страшевичі, с.Кобло,с.Созань

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Страшевичі,

 ЗСШ І-ІІ ст.с. Кобло.

Стрілківська сільська рада

с.Стрілки, с.Лопушанка-Хомина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

 ім. о. М. Вербицького

с. Стрілки,

ЗСШ  І-ІІ ст.

с.Лопушанка-Хомина

Стрільбицька сільська рада

с.Стрільбичі

ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрільбичі

Тернавська сільська рада

С.Тернава, с.Поляна, с.П’ятниця. с.Рожеве

ЗСШ І-ІІ ст. с. Тернава,

ЗСШ І-ІІ ст.с. П’ятниця

Терлівська сільська рада

с.Терло. с.Максимівка

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст.

Тершівська сільська рада

с.Тершів, с.Завадка, с.Спас, с.Сушиця

ЗСШ І-ІІ ст.

ім. С. Петрівського

с. Тершів, ЗСШ І-ІІ ст. с. Спас

Тисовицька сільська рада

с.Тисовиця

ЗСШ І-ІІ ст.с. Тисовиця

Топільницька сільська рада

с.Топільниця, с.Недільна

Топільницький НВК ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ

Торчиновицька сільська рада

с.Торчиновичі, с.Торгановичі, с.Бачина, с.Морозовичі

ЗСШ І-ІІ ст.

 с. Торчиновичі,

НВК ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ  ім. Д.Петрини

с.Торгановичі

Трушевицька сільська рада

с.Трушевичі, с. Підмостичі,

с.Передільниця

ЗСШ I ст.

с.Передільниця

Тур’ївська сільська рада

с.Тур’є

ЗСШ І-ІІІ ст.с. Тур’є

Чаплівська сільська рада

с.Чаплі, с.Гуманець, с.Іванів, с.Павлівка, с.Райнова

ЗСШ І-ІІ ст.с. Чаплі, ЗСШ І-ІІ ст.с. Гуманець

Ясенице-Замківська сільська рада

с.Ясениця-Замкова, с.Велика Волосянка, с.Піцарево

ЗСШ І-ІІ ст. с. Ясениця-Замкова

 

                   __________________________________________________

                                                                                      Додаток

                                                                                     до розпорядження голови

                                                                                     райдержадміністрації

                                                                                     13 травня 2019 року №148/01-04

                                                                                       

 Склад

робочої групи з питань

організації обліку дітей

і підлітків шкільного віку

 

Пупа Руслан Романович                       -

перший заступник голови райдержадміністрації, керівник робочої групи.

Самойлова Тетяна Михайлівна           -

методист РМК відділу освіти райдержадміністрації, секретар робочої групи.

 

                                                Члени робочої групи:

 

Багряк Надія Андріївна-

в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації.

 

Зубальський Тарас Зіновійович            -

завідувач сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

 

Досяк Олег Степанович                         -

начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

 

 

Зварич Іван Васильович                        -

провідний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

 

Захарчик Сергій Васильович                 -

начальник Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу ГУ НП у Львівській області  (за згодою).

 

 

 

В.о. начальника відділу освіти

райдержадміністрації                                                       Н.А. Багряк

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини