Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 14.03.2012 №89/01-01 )

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

14 березня  2012  року          м. Старий Самбір                      №89/01-01

Про надання дозволу для виготовлення проекту детального плану території для ФГ «АПК «Грозьово»

        Відповідно до п.5 ст..13, ст..20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.8, ст.10, ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.13 Закону України «Про основи містобудування»:

1. Надати ФГ «АПК «Грозьово»   дозвіл для виготовлення містобудівної документації проекту детального плану території земельної ділянки площею 2,0000га в урочищі «Ріки» із земель запасу Грозівської сільської ради Старосамбірського району Львівської області для розміщення внутрігосподарських об’єктів.   

2. Фінансування робіт з виготовлення проекту містобудівної документації детального плану території земельної ділянки площею 2,0000га в урочищі «Ріки» із земель запасу Грозівської сільської ради Старосамбірського району Львівської області для розміщення внутрігосподарських об’єктів здійснити за рахунок коштів ФГ АПК «Грозьово».

3. Після розроблення та проведення громадських слухань подати зазначений детальний план території на затвердження районній державній адміністрації.

4. Сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації (І.Кілик) у двотижневий термін опублікувати розпорядження з прогнозованими наслідками його прийняття у засобах масової інформації та на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.

 

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д.Цегенько               

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено