Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №147/01-04 від 10.05.2019

Про виділення коштів з районного бюджету

 

     Відповідно   до статті 6, пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”, рішень Старосамбірської районної ради:  від  20 грудня 2018 року №471 «Про  районний бюджет Старосамбірського району на 2019 рік», від 16 квітня 2019 року №520 «Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету Старосамбірського району»  :

   1.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Петрівській Л.І. зменшити  кошти резервного фонду  Старосамбірського районного бюджету на 2019 рік  в сумі  15000 ( П’ятнадцять тисяч ) гривень, збільшивши КПКВК 0813242 “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», КЕКВ 2730 «Інші видатки населенню».

     2.Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Цебаку С.І.  провести відповідні зміни та перерахувати виділені кошти з районного бюджету в сумі 15000 ( П’ятнадцять тисяч )  гривень на особовий рахунок мешканці  с.Буньковичі Середницькій Любомирі Володимирівні для надання грошової допомоги на безповоротній основі  у зв’язку з частковим відшкодуванням нанесених збитків внаслідок пожежі, яка сталася 8 березня 2019 року у її житловому будинку.

  1. Персональну відповідальність за цільове використання  коштів  покласти на начальника   управління  соціального  захисту   населення   райдержадміністрації Цебака С.І.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу  Р.Р. 

Голова                                                                     І.М.Грись                                                     

                                                                                                                                                                                                                      

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено