Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №125/01-04 від 23.04.2019

Про виділення коштів з

районного бюджету

        Відповідно   до статті 6, пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”, рішення Старосамбірської районної ради  від  20 грудня 2018 року № 471 «Про  районний бюджет Старосамбірського району на 2019 рік»,  витягу з протоколу  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 8 квітня  2019 року №6:

   1.Т.в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації   Миджин Т.П. зменшити  кошти резервного фонду  Старосамбірського районного бюджету на 2019 рік  в сумі  27359 (Двадцять сім тисяч триста п’ятдесят  дев’ять) гривень, збільшивши  КПКВК 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету», КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів».

  1. Великолінинському сільському голові Янківському І.Я. виділені кошти з районного бюджету в сумі 27359 (Двадцять сім тисяч триста п’ятдесят  дев’ять) гривень  використати для капітального ремонту даху Народного дому по вулиці Шевченка в с. Велика Лінина Старосамбірського району Львівської області, пошкодженого внаслідок буревію 10.03.2019.
  2. Персональну відповідальність за цільове використання коштів та своєчасне складання звітів про їх використання перед фінансовим управлінням райдержадміністрації, згідно із встановленими термінами, покласти на Великолінинського сільського голову  Янківського І.Я.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Миджин Т.П.) внести відповідні зміни до бюджету на 2019 рік з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.                                                                                             

                   

 Голова                                                                          І.М. Грись

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини