Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 01.03.2012 №75/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

1 березня  2012  року          м. Старий Самбір                         №75/01-01

Про роботу підприємств житлово-комунального

господарства, установ соціальної та бюджетної

сфери, дорожньо-експлуатаційних підприємств та

ПЕК в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.

Відповідно до ст.6, ст..13, п.2 ст.20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від  27 лютого 2012 року №4  «Про роботу підприємств житлово-комунального господарства, установ соціальної та бюджетної сфери, дорожньо-експлуатаційних підприємств та ПЕК в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.»:

1. Керівникам бюджетних установ району:

1.1. Забезпечити укладення угод для закупівлі енергоносіїв на 2012 рік, вжити  заходи для проведення своєчасного та повного розрахунку за поточне споживання енергоносіїв, забезпечити споживання енергоносіїв та комунальних послуг в межах затверджених бюджетних призначень в натуральному та грошовому виразі.

1.2. Забезпечити потребу в коштах на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами згідно з підписаними угодами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених послуг.

1.3. Щомісячно до 10 числа подавати інформацію про стан розрахунків  за спожиті енергоносії в натуральному виразі.

1.4. Розглянути та встановити ліміти споживання енергоносіїв у річних обсягах для кожної бюджетної установи.

2. Керівникам підприємств житлово-комунального господарства забезпечити проведення  робіт із зменшення заборгованості абонентів за надані послуги.

3. Начальнику філії “Старосамбірське управління по експлуатації газового господарства” А.Хомичу та директору КП «Старий Самбіртеплокомуненерго» М.Кішику постійно проводити заходи щодо попередження нещасних випадків при користуванні природним газом.

4. Начальнику філії “Старосамбірське управління по експлуатації газового господарства” А.Хомичу вжити заходи для збільшення лімітів газопостачання для Старосамбірського району в опалювальному періоді 2011-2012 років.

5. Начальникам філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» В.Гривнаку, філії “Самбірський райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” Є.Оховичу, “Турківської ДЕД” М.Яворському:

5.1. Вжити заходи для  проведення  розчистки  придорожніх територій, пропускних споруд мостів на автомобільних дорогах району.

5.2. Забезпечити безперебійний рух транспортних засобів в зимовий період.

5.3. Скласти плани проведення ремонтних робіт доріг,  які знаходяться у їх підпорядкуванні в 2012 році та погодити з головою райдержадміністрації.

5.4. Проводити  роботу щодо облаштування необхідними дорожніми знаками та пристрою примусового зниження швидкості ділянок вулиць і доріг населених пунктів району у місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод.

6. Начальникам філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» В.Гривнаку, філії “Самбірський райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” Є.Оховичу, “Турківської ДЕД” М.Яворському, начальнику відділення ДАІ з ОАТ Старосамбірського району та АТІ при ГУМВС України у Львівській області М.Ляху впродовж 2012 року продовжувати роботу щодо облаштування необхідними дорожніми знаками та пристроями примусового зниження швидкості ділянок вулиць і доріг населених пунктів у місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод, про що інформувати до 20 числа останнього місяця кварталу.

7. Начальникам філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» В.Гривнаку, філії “Самбірський райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” Є.Оховичу, “Турківської ДЕД” М.Яворському, директору Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» С.Куцю, директору ДП «Старосамбірське ЛМГ» Ю.Мрочко до 27 квітня 2012 року вжити заходи щодо очищення придорожніх лісових насаджень на автодорогах області про що інформувати райдержадміністрацію в розрізі об’єктів та площ де проводились роботи.

8. Начальникам філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» В.Гривнаку, філії “Самбірський райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” Є.Оховичу, “Турківської ДЕД” М.Яворському, директору Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» С.Куцю, директору ДП «Старосамбірське ЛМГ» Ю.Мрочко сільським, селищним, міським головам до 27 квітня 2012 року вжити заходи щодо ліквідації омели в придорожніх смугах та населених пунктах області.

9. Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня Ю.Войтіву, т.в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Б.Ворику  розглянути можливість переходу на альтернативні джерела опалення об’єктів освіти та охорони здоров’я та при уточненні районного бюджету на 2012 рік передбачити виділення коштів на  встановлення енергоощадних систем опалення.

10. Відділу освіти райдержадміністрації (Б.Ворик) розглянути питання функціонування котельні у напівпідвальному приміщенні яка працює на газі Зоротовицької ЗСШ І ступеня з метою прийняття рішення щодо її ліквідації або подальшої реконструкції.

11. До початку опалювального сезону 2012/2013 року балансоутримувачам підвальних котелень забезпечити обладнання зазначених котелень сигналізаторами загазованості з автоматичним припиненням подачі газу до котлів та виведення сигналу на попереджувальну сигналізацію.

12. Міському голові м.Хирів І.Голубцю розглянути питання щодо права власності будівель трансформаторних підстанцій колишньої Хирівської військової частини і пов’язаних з цим питань охорони праці та експлуатації.

13. Рекомендувати міським головам міст Старий Самбір І.Грисю, Добромиль М.Матіяшу, Хирів І.Голубцю:

13.1. Розглянути питання формування та затвердження тарифів на комунальні послуги згідно чинного законодавства України  і передбачити у місцевих бюджетах на 2011 рік кошти для надання дотації підприємствам житлово-комунального господарства для вирівнювання різниці фактичних витрат та затверджених тарифів.

13.2. Забезпечити виконання робіт щодо очищення пішохідних доріжок, автостанцій від снігу та льоду для  безпечного руху пішоходів і доріг комунальної власності.

13.3. Провести роботи з огородження зон водозаборів та забезпечувати проведення аналізу якості води.

14. Рекомендувати сільським, селищним, міським   головам залучати  громадян, які знаходяться на обліку у центрі зайнятості до громадських робіт для підсипки місцевих доріг в аварійно-небезпечних ділянках.

15. Начальнику управління по реалізації скрапленого газу ГНП «Стрілки» В.Дрозду щомісячно подавати інформацію про відпуск скрапленого газу населенню в розрізі населених пунктів

16. Контроль за виконанням розпорядження райдержадміністрації покласти на     заступника голови райдержадміністрації В. Стрижака.

 

 

Т.в.о.голови райдержадміністрації                                                                  Р.М.Батючок

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено