Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 29.02.2012 №71/01-01 (на виконання рішення Колегії)

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у  2011 році


29 лютого 2012  року          м. Старий Самбір                         №71/01-01

 

Відповідно до ст.6, п.2 ст.13, ст..17   Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  рішення Колегії від 27 лютого 2012 року №3 “Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району   у 2011 році:

1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації:

1.1. Вживати заходи для забезпечення сталого розвитку відповідних галузей  та створення сприятливих умов для подальшого зростання основних показників життєдіяльності

1.2. Впродовж 2012 року   в межах виділених асигнувань забезпечувати виконання заходів  Програми соціально-економічного та культурного розвитку  району. 

1.3. Врахувати результати аналізу виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району   у 2011 році  при розробці та реалізації заходів Програми на 2012 рік.

1.4. Для підготовки звіту «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2011 році та проект Програми на 2012 рік» на сесію Старосамбірської районної ради подати матеріали мультимедійного супроводу у форматі Microsoft Office PowerPoint не більше 5 – ти сторінок (таблиці, графіки, діаграми, фото з підписом, шрифтом не менше 16).  

 

1.5. Щоквартально до 25 числа подавати у відділ економіки інформацію про хід виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Старосамбірського району на 2012 рік.

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

2.1. Продовжити роботу щодо проведення в межах виділених асигнувань ремонтних робіт на автомобільних дорогах комунальної власності.

2.2. Організувати роботу з паспортизації доріг комунальної власності відповідно до чинного законодавства України.

3. Старосамбірській міжрайонній державній податковій інспекції (І.Малецький) вживати заходи щодо зменшення недоїмки з платежів до бюджету.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

                                  

В.о.голови райдержадміністрації                                                    Р.М.Батючок

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено