Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №81/01-04 від 13.03.2019

Про надання дозволу

на розроблення проекту

детального плану території

 

   Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 №555, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації»:

  1. Надати Євтушок Роману Анатолійовичу, жителю с. Ясенице-Замкова, вулиця Центральна, 50, Старосамбірського району, Львівської області дозвіл на розроблення детального плану території для дачного будівництва, на території Ясенице-Замківської сільської ради  із земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту с.Ясениця–Замкова Старосамбірського району  Львівської області.
  2. Взяти до уваги, що замовником  розроблення проекту детального плану території, зазначеного в п.1 та внесення змін до нього, є Старосамбірська районна державна адміністрація.
  3. Ясенице – Замківській сільській раді, спільно з розробником,  забезпечити  проведення громадського слухання  проекту детального плану території .
  4. Після проведених громадських слухань подати проект детального плану території на затвердження Старосамбірській  райдержадміністрації.
  5. Відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Следзевич В.Ф.) у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 Голова                                                                   І.М.Грись                                                                                                                            

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини