Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №60/01-04 від 22.02.2019

Про  підготовку заходів щодо ремонту

та обслуговування територіальних,

районних та доріг місцевого значення

 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 14 лютого 2019 року №5/02-30 «Про підготовку заходів щодо ремонту та обслуговування територіальних, районних та доріг місцевого значення»:

1.Начальнику філії «Старосамбірський райавтодор»   ДП «Львівоблавтодор» Гривнаку В.М., начальнику філії «Турківська ДЕД»  ДП «Львівоблавтодор» Яворському М.Й.:

1.1. Щомісячно до 15 числа протягом 2019 року подавати у Старосамбірську районну державну адміністрацію, за результатами обстеження, пропозиції щодо  плану-завдання стосовно робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування  місцевого значення на наступний місяць.

1.2. Щоденно подавати у Старосамбірську районну державну адміністрацію  інформацію про виконання робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в межах  району.

  1. Відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації (Масляк М.С.):

2.1. Щомісячно до 20 числа протягом 2019 року, враховуючи звернення органів місцевого самоврядування, пропозиції дорожніх служб формувати зведений перелік пропозицій до плану-завдання стосовно робіт з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на наступний місяць в межах лімітів на фінансування та подавати у Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації.

2.2. Підготувати звернення до керівника ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» про передачу доріг місцевого значення в гірській частині району  на обслуговування філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» від філії «Турківська ДЕД»   ДП «Львівоблавтодор» з відповідним технічним забезпеченням.

  1. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

  

Голова                                                              І.М. Грись            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено