Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №59/01-04 від 22.02.2019

Про виконання Програми

соціально-економічного

та культурного розвитку

Старосамбірського району у 2018 році

 

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 13, статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії від 14 лютого  2019 року №01/02-30 «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2018 році»:

1.Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

1.1. Упродовж 2019 року вживати заходи для забезпечення  динамічного розвитку відповідних галузей територіально-господарського комплексу району.

1.2. Щомісячно до 8 числа місяця, що настає за звітним подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері діяльності) та щоквартально матеріали мультимедійного супроводу.

1.3. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови, що вартість таких товарів і послуг становитиме 50 тисяч гривень, а робіт - не менше 100,0 тис. грн, а також не перевищуватиме меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

  1. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

2.1. Щомісячно до 25 числа місяця 2019 року, починаючи з лютого подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua інформацію про потребу населення скрапленого (балонного) газу на поточний місяць (кількість в штуках) в розрізі прізвище, ім`я та по батькові, адреса, населений пункт в форматі Exel.

2.2. До 01.05.2019 здійснити заходи з організації та облаштування  вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних та надати гарантійні листи на оператора ГТС щодо облаштування  вузлів обліку.

2.3. Здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель за умови, що вартість таких товарів і послуг становитиме 50 тисяч гривень, а робіт - не менше 100,0 тис. грн, а також не перевищуватиме меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

2.4.  Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів під об'єкти будівництва (крім житлового будівництва) згідно з  формою 1, що додається.

2.5. Щоквартально до 5 числа надавати  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про інвестиційні проекти (інвестиційні об'єкти, які будуються, добудовуються, здійснюють реконструкцію тощо, крім об'єктів житлового будівництва), які реалізуються на відповідних територіях  згідно з формою 2, що додається.

2.6. До 01.03.2019 провести масштабну інформаційну кампанію шляхом індивідуального інформування суб’єктів підприємницької діяльності про недопустимість виплати заробітної плати «в конвертах» і переваг офіційного працевлаштування найманої робочої сили та недопустимості виплати заробітної плати на рівні нижчому ніж розмір середньої заробітної плати у відповідній галузі економічної діяльності.

2.7. До 01.03.2019 провести інформаційну компанію шляхом індивідуального інформування громадян про недопустимість отримання заробітної плати «в конвертах» та переваг офіційного працевлаштування.

2.8. Постійно проводити з суб’єктами господарювання на місцях індивідуальну роз’яснювальну співбесіду щодо повноти декларування акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  та сплати акцизного податку на рівні не нижчому, ніж середній у районі (300 грн для міст та 200 грн для сільської  місцевості).

2.9. Постійно забезпечувати присутність всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території ради, та особисто брати участь у  виїзних засіданнях районних робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

  1. Рекомендувати Старосамбірській районній раді (Терлецька Т.І.), міським, сільським, селищним радам району розглянути питання співфінансування «Обласної Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 5 грудня 2017 року №552, для придбання житла особам, що мають відповідний статус.
  2. Т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Скипакевич Г.В., Добромильському міському голові Петрику Ю.О, Нижанковицькому селищному голові Смолінському В.О. вживати заходів для реалізації проектів - переможців Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 років. Про реалізацію проектів щомісячно до 3 числа інформувати райдержадміністрацію.
  3. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Беницькому Б.В., начальнику відділу культури райдержадміністрації Юрчику П.Я., т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Скипакевич Г.В, головному лікарю комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня» Медвідю І.О, директору комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» Савенку В.О., директору Старосамбірського районного територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Копачу Л.М., директору опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м.Добромиль Старосамбірського району Львівської області» Кирницькому А.Б., директору опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Старосамбірська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Старосамбірського району Львівської області» Нискогуз Г.Й., директору опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м.Хирів Старосамбірського району Львівської області» Войтович М.В., директору опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів імені о. Михайла Вербицького с.Стрілки Старосамбірського району Львівської області» Калиновичу І.В.:

:

5.1. Зобов`язати  відповідальних енергоменеджерів щоденно протягом 2019 року забезпечити внесення даних в систему щоденного моніторингу енергоносіїв UMUNI.COM.

5.2. До 01.05.2019 здійснити заходи з організації та облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних та надати гарантійні листи на оператора ГТС щодо облаштування  вузлів обліку.

  1. Начальнику Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Березовському І.С. щоквартально до 5 числа надавати відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб, а також їх передачі в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів під об'єкти будівництва (крім житлового будівництва) згідно з формою 1, що додається.
7. Начальнику відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Поповичу В.В. щоквартально до 5 числа  надавати  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про видані містобудівні умови та обмеження (крім житлового будівництва) згідно з формою 3, що додається.

8. Начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації   Курію Я.П. до початку весняно-польових робіт провести нараду з керівниками агрохолдингів району з питань виконання закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів».

  1. Начальнику відділу культури райдержадміністрації Юрчику П.Я. підготувати доручення голови райдержадміністрації про створення комісії для розгляду питання про роботу Народного дому с.Грозьово.
  2. Контроль за виконання розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 Голова                                                                               І.М.Грись            

  Форма 1

 

Інформація про видані дозволи на розроблення проектів землеустрою

 

Дата та номер дозволу (наказу чи рішення

Назва органу, який видав дозвіл

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування земельної ділянки (населений пункт, вулиця, номер). Окремо зазначати в разі розташування ділянки за межами населеного пункту.

Цільове призначення земельної ділянки (назва об'єкту, проекту)

Площа ділянки (га)

 

 

 

 

 

 

 Форма 2

 

Інформація про інвестиційні проекти

 

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування), номер телефону

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

Пройдені етапи, вирішені питання.

Наявність ПКД та експертизи, дозвільних документів

(№ та дата декларації про початок робіт, № дата угоди про сплату пайової участі, інше)

Стан робіт на об'єкті (не ведуться, ведуться, завершено, з коротким описом самого об'єкту)

Наступні етапи робіт на об'єкті (за проектом)

 

Форма 3

 

Інформація про видані містобудівні умови та обмеження

 

Дата та номер  документу

Назва суб'єкта господарювання

(власника чи замовника об'єкту інвестування)

Адреса розташування об'єкту  (населений пункт, вулиця, номер будинку

Назва об'єкту (проекту)

 

 

 

 

 

                            

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено