Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 10.02.2012 №45/01-01

 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

10 лютого  2012 року          м. Старий Самбір                         №45/01-01

 

Про  внесення змін в кошторисні призначення Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)


 

 

 

Відповідно до п.3 ст.1, ст.18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Л.Петрівська) внести зміни в кошторисні призначення на 2012 рік Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а саме зменшити обсяги видатків за КФК 091204 «Територіальний центр та відділення соціальної допомоги вдома» КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у т.ч. м’який інвентар та обмундирування» в сумі 10109 (Десять тисяч сто дев’ять) гривень, відповідно збільшивши обсяги видатків за КФК 150101 «Капітальні вкладення» КЕКВ 2143 «Реконструкція інших об’єктів» в сумі 10109 (Десять тисяч сто дев’ять) гривень.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Павлечко) внести відповідні зміни в кошторисні призначення.

3. Персональну відповідальність за використання коштів покласти на директора Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Л.Копача.

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                     В. Д. Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено