Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 08.02.2012 №38/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

8 лютого 2012 року                м. Старий Самбір                            №38/01-01

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

 

Відповідно до ст.21 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 32, 56 Земельного кодексу України та ст.ст.7, 13 Закону України «Про фермерське господарство», ст.ст.10, 12 Лісового кодексу України:

1. Дати дозвіл фермерському господарству «Маєток Манукр» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність деградовані і малопродуктивні земельні угіддя несільськогосподарського призначення для заліснення, що знаходяться єдиним масивом у складі земель кількісно-структурна характеристика яких відображена в державному акті на право постійного користування землею серії АВ №023 від 26 січня 1995 року №23  на території Добромильської міської ради.

2. Виготовлений та погоджений в установленому порядку проект проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність деградовані і малопродуктивні земельні угіддя несільськогосподарського призначення для заліснення, що знаходяться єдиним масивом у складі земель кількісно-структурна характеристика яких відображена в державному акті на право постійного користування землею серії АВ №023 від 26 січня 1995 року №23  на території Добромильської міської ради подати на затвердження в райдержадміністрацію.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Батючка.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                          В.Д.Цегенько

                         

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено