Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення від 26.01.2012 №9/01-09

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Доручення
Першого заступника голови Старосамбірської районної державної адміністрації

від 26 січня 2012 року     №9/01-09   
На виконання доручення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від  25 січня 2012 року №7, у зв’язку з надходженням холодного арктичного повітря з районів Скандинавії та впливом антициклону з центром на півночі європейської частини Росії, на Львівщині очікується зміна погодних умов, а саме: припинення опадів та похолодання: І.Леськіву
1. Привести в готовність спеціальну техніку, інженерні засоби та сили підпорядкованих підрозділів для реагування в умовах низьких температур при виникненні надзвичайних ситуацій зимового періоду.
                           Термін: до 26 січня 2012 року
                              Б.Ворику, Ю.Войтіву, Г.Павлечко
2. Перевірити та привести в готовність наявні автономні джерела електроживлення в закладах освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.
                           Термін: до 26 січня 2012 року
3. Вжити заходи щодо надійного функціонування підпорядкованих закладів в умовах низьких температур зимового періоду, не допустити у них розмороження систем тепло- та водопостачання.
                         Термін: постійно
І.Хомичу, Т.Мастикашу, Р.Волощаку,
М.Масляку
4. Привести в готовність до реагування підпорядковані аварійні підрозділи, забезпечити їх усім необхідним для оперативного проведення відновних робіт у разі виникнення аварій на системах електро-, газопостачання, зв’язку.
Термін: до 26 січня 2012 року
П.Юрчику,
сільським, селищним, міським головам
5. Вжити необхідні заходи щодо недопущення замерзання систем теплопостачання в закладах культури району.         
Термін: до 26 січня 2012 року,   
в подальшому - постійно
І.Грисю, М.Матіяшу, І.Голубцю, Б.Дмитришину
6. Привести в готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду в умовах низьких температур комунальні служби та аварійні підрозділи, забезпечити їх усім необхідним для проведення відновних робіт  на об’єктах систем життєзабезпечення населення.
                        Термін: до 26 січня 2012 року
                        А.Яворському
7. Організувати на період низьких температур атмосферного повітря чергування відповідальних посадових осіб з числа заступників голови райдержадміністрації. Графіки чергування з прізвищами та контактними телефонами надати до головного управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації через оперативного чергового пункту управління цивільної оборони області  (факс 261-43-50) та головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації (факс 276-97-96).
                        Термін: до 26 січня 2012 року
                        Сільським, селищним, міським головам
8. У разі виникнення надзвичайних ситуацій (подій) на об’єктах життєзабезпечення оперативно вживати всі можливі заходи, залучати наявні матеріально-технічні ресурси та резерви з метою відновлення нормальних умов життєдіяльності населення та функціонування об’єктів різного призначення в найкоротші терміни.
Термін: постійно
9. Про виникнення надзвичайних ситуацій (подій) на об’єктах систем життєзабезпечення  та інших подій на адміністративних територіях району інформувати керівництво району через відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.
Термін: постійно
І.Кілику
10. Інформування населення району про пониження температури атмосферного повітря та ризиків можливої небезпеки внаслідок цього через засоби масової інформації.
Термін: постійно, впродовж
небезпечного зимового періоду
Ю.Войтіву
11. Привести в готовність лікарняні заклади для надання невідкладної допомоги населенню внаслідок обморожень.
                        Термін: до 26 січня 2012 року
12. Підготувати у визначених лікарняних закладах окремі палати для тимчасового розміщення та лікування на період низьких атмосферних температур осіб без визначеного місця проживання.
                              Термін: до 26 січня 2012 року
І.Марадю, Г.Павлечко, О.Досяку
13. Посилити контроль у місцях перебування осіб без визначеного місця проживання. Вжити заходи щодо недопущення обмороження    та загибелі таких осіб.
                        Термін: до 26 січня 2012 року,
                        в подальшому постійно впродовж
небезпечного зимового періоду
Б.Дмитришину, М.Масляку,
сільським, селищним, міським головам
14. Вживати необхідні заходи щодо забезпечення надійного автотранспортного сполучення в межах та поза межами населених пунктів району.
                              Термін: постійно
15. Організувати місця обігріву та перевірити готовність пунктів обігріву,  у тому числі пересувних.
                        Термін: до 26 січня 2012 року
Усім відповідальним виконавцям
16. Інформацію про готовність до реагування та забезпечення нормального режиму функціонування підпорядкованих структур та систем життєзабезпечення в умовах низьких температур зимового періоду надати до відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації для узагальнення  (факс 21-1-95).
Термін: до 1500 26 січня 2012 року
17. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.


Роман  Батючок

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено