Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №863/01-04 від 10.12.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

  Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання) Яремко Наталії Мирославівні, яка розташована поза межами населеного пункту с. Лютовисько на території Воютицької сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці (місце проживання) Яремко Наталії Мирославівні площею 0,4136 га з присвоєним кадастровим номером 4625183100:06:000:0192, із земель пайового фонду на території Воютицької сільської ради.
  3. Громадянці Яремко Н.М., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Воютицькому сільському голові Яремко М.М. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 Перший заступник голови                                                                Р.Р.Пупа            

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено