Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект розпорядження на рішення Колегії "Про роботу із зверненнями громадян у 2011 році

                                                             ПРОЕКТ
СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
“___”__________ 2012 року          м. Старий Самбір             №  _____


Про роботу із зверненнями
громадян у 2011 році
Відповідно до  ст.6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації,  рішення Колегії райдержадміністрації від «____» ______ 2012 року №___  «Про роботу із зверненнями громадян у 2011 році:
1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та сільським, селищним, міським головам:
1.1. Забезпечити виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 6 грудня 2010 року №615 «Про заходи щодо виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008».
1.2.    Проводити регулярний особистий прийом громадян згідно затверджених графіків.
1.3. Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян визначених ст.20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.
2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам постійно інформувати населення про графіки особистого прийому керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації і про функціонування в райдержадміністрації гарячої телефонної лінії (21-2-06) та телефону довіри (0678369310).
3.Заступникам голови райдержадміністрації проводити виїзні прийоми громадян, відповідно до затвердженого графіку на 2012 рік.
4. Оприлюднювати в засобах масової інформації повідомлення про дату, час, населений пункт, в якому буде проводитись виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.
5.  Головному спеціалісту із звернень громадян відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації (В.Павлова):
5.1. Надавати методичну допомогу головам та секретарям виконавчих комітетів місцевих рад району, керівникам та відповідальним  особам управлінь, відділів та структурних підрозділів  райдержадміністрації в роботі із зверненнями громадян;
5.2. Забезпечити систематичний контроль за проведенням особистого звітування голів місцевих рад району про стан роботи із зверненнями громадян перед головою райдержадміністрації та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.
5.3. Повторні та багаторазові звернення систематично розглядати на засіданнях постійно-діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації М.Года.


Голова райдержадміністрації                                                              В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено