Старосамбірська

районна державна адміністрація

Рішення Колегії №28/02-30 від 11.12.2018

Про стан розвитку фізичної культури

та спорту в Старосамбірському районі

 

Заслухавши доповідь завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Маковського С.І. «Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Старосамбірському районі», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що у 2018 році збірні команди Старосамбірського району з різних видів спорту, які формуються із кращих спортсменів району взяли участь у комплексних обласних XXVIІ спортивних іграх Львівщини.

Протягом 2018 року в Старосамбірському районі облаштовано три спортивні майданчики, а саме: два тренажерні майданчики (м.Хирів, с.Головецько), один майданчик із штучним покриттям (м.Старий Самбір).  Тривають роботи із облаштування майданчика із штучним покриттям в с.Стрілки.

Враховуючи наведене, Колегія райдержадміністрації

                                  ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Маковського С.І. «Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Старосамбірському районі» прийняти до відома.
  2. Сектору молоді та спорту райдержадміністрації (Маковський С.І.) спільно із Старосамбірською ДЮСШ (Зачко Ю.Д.) та Старосамбірською РО ВФСТ «Колос» (Луць А.І.):

2.1. Сприяти залученню дітей, молоді та дорослого населення району до занять фізичною культурою та спортом з метою популяризації спорту в районі.

2.2. Провести спортивно-масові заходи присвячені визначним датам на території України, області та району.

  1. На виконання Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2019 році запланувати облаштування спортивних майданчиків на території Старосамбірського району, про що повідомити управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.
  2. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам розглянути можливість введення посади інструктора з фізичної культури та спорту, в тому числі поза штатом.
  3. Завідувачу сектору молоді та спорту райдержадміністрації Маковському С.І. у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання  рішення Колегії.
  4. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

 

Голова Колегії                                                                        Р.Р.Пупа

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено