Старосамбірська

районна державна адміністрація

Рішення Колегії №27/02-30 від 11.12.2018

Про  стан пасажирських перевезень на

території Старосамбірського району

 

Заслухавши доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С. та співдоповідь Заступника директора ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» Москаленка М.С. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що протягом 2018 року пасажирські перевезення, в межах району, забезпечував один перевізник ТзОВ «Самбірське АТП – 14608». Транзитні перевезення здійснюють ПП «Тур-Авто» та ТзОВ «Самбірське АТП – 14608», основна частка яких  належить ПП «Тур – Авто».  

Перевезення по території району здійснюються на 36 маршрутах та 14 транзитних.

Зокрема, закріплені за:

ТзОВ «Самбірське АТП – 14608» -  33 маршрути в т.ч.2 транзитні. 

ПАТ «Львівське АТП-14630» - 1 маршрут.

ТзОВ «Львівське АТП-14631» - 2 маршрути.

МКП «Транс-Екіпаж» - 1 маршрут .

ПП «Тур-Авто» - 13 маршрутів (транзитних).

Протягом поточного року в районну державну адміністрацію головами місцевих рад, депутатами районної ради та мешканцями  було надіслано 34 письмові звернення з питань транспортного забезпечення, більшість яких стосувалося невиконання автобусних маршрутів.

З метою забезпечення населення відповідними транспортними послугами, Колегія районної державної адміністрації:

ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Масляка М.С. та співдоповідь заступника директора ТзОВ «Самбірське  АТП - 14608» Москаленка М.С. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району», прийняти до відома.
  2. Директору ТзОВ «Самбірське АТП-14608» Романяку І.М.:

2.1. Розглянути питання про внесення змін в графік руху транспорту на маршруті Самбір-Кобло з часом відправлення з м.Старий Самбір                    о17.15 год., на 17.40 год., або на 17.45 год., та на маршруті Львів-Тисовиця, про що інформувати райдержадміністрацію до 18 січня 2019 року.

2.2. Розглянути питання про продовження маршруту Львів-Лаврів до с.Соснівка.

2.3. Розглянути питання про відновлення курсування транспорту на маршруті Львів – Велика Волосянка.

2.4. Вказати водіям транспортних засобів про дотримання схеми маршруту щодо заїзду на автовокзал м. Добромиль.

  1. Керівникам автотранспортних підприємств ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» (Романяк І.М.), ПП «Тур - Авто» (Думич Р.В.), ПАТ «Львівське АТП-14630» (Кузбит С.З.), ТзОВ «Львівське АТП-14631» (Дума А.Р.):

3.1. Забезпечити роботу транспорту на маршрутах згідно із затвердженими графіками руху.

3.2. Забезпечити безумовне виконання маршрутів в пікові часи навантажень, зокрема,  зранку при добиранні населення  на роботу та у вечірній час при добиранні населення з роботи додому.    

3.3. Забезпечити роботу транспорту у вихідні та святкові дні згідно із графіками погодженими з органами місцевого самоврядування.

3.4. Забезпечити виконання рейсів, які є кінцевими точками маршрутів (не проміжні) і до населених пунктів інших рейсів вже немає, зокрема, у ранковий та вечірній час.

3.5. Забезпечити виконання обов`язкових зупинок у спеціально відведених для цього місцях.

3.6. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів, недопустимість паління та розмов по телефону за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

3.7. Здійснювати технічний огляд транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів, особливо в зимовий період 2018/19 року.

3.8. У відповідності до погодних умов в зимовий період 2018/19 року забезпечити встановлення на транспортних засобах, які здійснюють перевезення пасажирів, автошин з протекторами відповідно до погодних умов.

3.9. Забезпечити обігрів у салонах транспортних засобів.

3.10. Подати копії графіків руху транспорту на маршрутах району в райдержадміністрацію до 20 січня 2019 року.

3.11. Подати в райдержадміністрацію затверджені тарифи пасажирських перевезень для приміських і міжміських маршрутів з врахуванням тарифних зон до 20 січня 2019 року.

  1. Начальнику відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляку М.С. підготувати у двотижневий термін проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання рішення Колегії.
  2. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

 

Голова Колегії                                                                        Р.Р.Пупа                     

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено